LACMA Art + Film Gala 2023’de Öne Çıkan Güzellik Görünümleri

Sabato De Sarno, yepyeni koleksiyonu Ancora Notte’yi sanat ve moda dünyasını bir araya getiren LACMA Art + Film Gala 2023’de tanıttı. Bu etkinlikte öne çıkan güzellik görünümlerinin aradığınız güzellik ilhamının kaynağı olabileceğini düşündük, keyifli okumalar.

LACMA Art + Film Gala 2023/ Kim Kardashian / Getty Images

Los Angeles Eyalet Sanat Müzesi’nin (LACMA) Sanat + Film Galası’nda gerçekleştirilen Gucci yeni koleksiyon tanıtımı etkinliğinde Yıldızlar Geçidi‘ne tanıklık ediyoruz.

İncelediğimiz öne çıkan kırmızı halı görünümlerinin ardından en beğenilen güzellik görünümleri ise şu şekildeydi:

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez / Getty Images

Ünlü şarkıcı Jennifer Lopez, dağınık bıraktığı uzun saçları, mevsime ve elbisesine uygun; sıcak tonlarla oluşturulmuş soft makyajıyla beğenileri topladı.

Paris Hilton

Paris Hilton / Getty Images

Yüksek at kuyruğu ve salaş perçemiyle abartıdan uzak bir görünüm sergileyen Paris Hilton, dudaklarında nude tonları tercih ederken çok boyutlu kirpikleriyle makyajına heyecan katmayı ihmal etmiyor.

Vittoria Ceretti

Vittoria Ceretti / Getty Images

Geriye doğru taranmış ıslak görünümlü saçlarıyla doğal bir makyaj görünümü sergileyen Ceretti, dudaklarında tercih ettiği bordo ruj ile dikkatleri üzerinde topluyor.

Laura Harrier

Laura Harrier / Getty Images

Sonbaharın trend makyaj görünümü olan Latte Makeup‘a bir gönderme yapan Laura Harrier, dağınık koyu renk saçları ve büyük küpeleriyle görünümünü tamamlıyor.

Billie Eilish

Diş aksesuarları ve iki tonlu saç boyasıyla sıra dışı bir görünüme imza atan Billie, kombinini yüzükleri ve gösterişli kıyafet yakasıyla taçlandırıyor.