Otacı Gül Kürü Serisi ile Nesilden Nesile Güzelliğin En Doğal Hali

Nesillerdir tüm aile için bakım rutinlerinin vazgeçilmezi olan gül suyu, cildinizin farklı ihtiyaçlarını karşılamak üzere bütünsel bir bakım deneyimi sunuyor. Otacı’nın, hikayesi Isparta’da başlayan Gül Kürü Serisi, özenle seçilerek elle toplanan güllerden damıtılarak elde edilen saf yağlar ve özler cildinize arındırıcı, nemlendirici, sıkılaştırıcı bir etki sağlarken aynı zamanda aydınlık bir görünüm kazandırıyor. 

Dokuz üründen oluşan ve cildinizin tüm ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak oluşturulan seride, Gül Kürü Yüz Temizleme Köpüğü, Gül Kürü Micellar Makyaj Temizleme Suyu, %100 Doğal Gül Suyu, Gül Kürü %100 Doğal Gül Suyu Yüz Spreyi, Gül Kürü Yüz ve Boyun Kremi, Gül Kürü Aydınlatıcı Nemlendirici Yüz Bakım Serumu, Gül Kürü Yorgunluk Karşıtı Nemlendirici Göz Çevresi Bakım Kremi, Gül Kürü Kaş ve Kirpik Serumu bulunuyor.
 

Otacı Gül Kürü Serisi ile Nesilden Nesile Sağlıklı ve Aydınlık Bir Cilt:
 

 • Gül Kürü Yüz Temizleme Köpüğü 150ml: Doğal Isparta gül esansı ve doğal sertifakalı aloe vera ile cildi kurutmadan derinlemesine temizliyor. Hem cilt ve hem de makyaj temizliğinde kullanılan temizleme köpüğü, dermotolojik olarak test edilmiştir ve vegan sertifikalıdır.
  1. PSF: 325
 • Gül Kürü Micellar Makyaj Temizleme Suyu 400ml: Cildinizi doğal micellar su ile arındırırken, yoğun gül suyu içeriği ile canlandırıyor ve sıkılaştırıyor. Micellar Makyaj Temizleme Suyu, gül suyundan oluşan bazıyla, %50 oranında saf Isparta Gül Suyu içeriyor. Ürün oftalmolojik ve dermotolojik olarak test edilmiştir ve vegan sertifikalıdır.
  1. PSF: 319

 • %100 Doğal Gül Suyu 150ml: Cilt temizliğinden sonra kullanılan, sadece gül özlerinden elde edilen %100 doğal gül suyunun tonik etkisi ile yüzünüzü ve boynunuzu yumuşatırken, cildinizi tazeliyor ve sıkılaştırıyor. Vegan sertifikalıdır.
  1. PSF: 239
 • %100 Doğal Gül Suyu 250ml (Eczanelere Özel): Cilt temizliğinden sonra kullanılan, sadece gül özlerinden elde edilen %100 doğal gül suyunun tonik etkisi ile yüzünüzü ve boynunuzu yumuşatırken, cildinizi tazeliyor ve sıkılaştırıyor. Ürün vegan sertifikalıdır.
  1. PSF: 299
 • Gül Kürü %100 Doğal Gül Suyu Yüz Spreyi 50ml: Sadece gül özlerinden elde edilen %100 doğal gül suyu ile gün boyunca yüzünüzü ferahlatmanız, tazelemeniz ve nemlendirmeniz için özel olarak geliştiriliyor. Rahatlıkla taşınabilir boyutuyla, gün içerisindeki uygulamalarda ferahlık hissi yaratıyor ayrıca makyaj sonrası kullanımda taze bir bitiriş sağlıyor.
  1. PSF: 109
 • Gül Kürü Yüz ve Boyun Kremi 50ml: İçeriğinde bulunan saf zeytinyağı ve shea yağı gibi doğal özlerle cilde nem sağlıyor. Doğal sertifikalı kozmetik bileşenleri ile cilt bakımını tamamlayarak, cildi besliyor. Dermotolojik olarak test edilmiştir ve vegan sertifikalıdır.
  1. PSF: 369
 • Gül Kürü Aydınlatıcı Nemlendirici Yüz Bakım Serumu 30ml: Doğal gül suyu mucizesi zengin vitaminlerle güçlendirerek cilde derinlemesine nemlendirme ve aydınlık bir görünüm kazandırıyor. İçeriğinde hiyalüronik asit, bitkisel kolajen, niacinamide, %100 doğal gül suyu ve gül özü, organik aloe vera, C vitamini, panthenol, bitkisel gliserin ve amino asit bulunuyor.
  1. PSF: 449
 • Gül Kürü Yorgunluk Karşıtı Nemlendirici Göz Çevresi Bakım Kremi 15ml: Doğal gül suyu mucizesini zengin vitaminlerle güçlendirerek göz çevresine aydınlık, genç ve sağlıklı görünümü için cildinize ihtiyacı olan bakımı sağlıyor. Yorgunluk karşıtı nemlendirici, hyalüronik asit, bitkisel kolajen, deniz yosunu, %100 doğal gül özü, organik aloe vera, organik jojoba yağı C vitamini, E vitamini ve panthenol içeriyor.
  1. PSF: 369
 • Gül Kürü Kaş ve Kirpik Serumu 15ml: Doğal içerikli “Rosa Damascena” gül özü ve zengin besleyici içeriği ile kaş ve kirpiklerinizi beslemek, çoğaltmak için özenle geliştiriliyor. Özel su bazlı formülü sayesinde, ciltte iritasyon ve yanma yapmıyor. Gül Kürü Kaş ve Kirpi Serumu, oftalmolojik ve dermotolojik olarak test edilmiştir ve vegan sertifikalıdır.
  1. PSF: 215