‘Abla’ Enerjisi Taşıyan Zodyak Kuşağının 4 Burcu!

Bazılarının abla olmak için küçük bir kardeşe ihtiyacı yok! Ailenin ısrarcı ve otoriter büyük kızları rolüne hayatını adamış bu dört burçtan birine mensup olup olmadığınızı öğrenmek için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Bu 4 Burç Çok Fazla ‘Abla’ Hissi Taşıyor! / @kyliejenner

Aile ve arkadaş ortamlarınızda fazla özverili ve bilge davranışlar sergiliyorsanız, size bunun ilk doğmanızla bir alakası olmadığını söyleyebiliriz. Zodyak kuşağında yer alan bazı burçlar karakter olarak çok fazla abla enerjisi taşıyor. Siz de bu dört burçtan birine mensup olabilirsiniz.

İşte Abla Enerjisine Sahip 4 Burç:

Boğa (20 Nisan – 20 Mayıs)

Her zaman dik başlı bir tavır içerisinde olan boğalar, genellikle herkes için en iyinin ne olduğunu bildiklerini düşünürler. Aynı zamanda sonsuz güven problemleri gerekçesiyle boğa burçları, aile veya arkadaş ortamlarınızda huysuz ablanız gibi davranma eğilimi gösterebilirler.

Yengeç (21 Haziran – 22 Temmuz)

En anaç burç olarak karşımıza çıkan yengeçler, nazik ve şefkat eğilimleri sebebiyle arkadaş grubunuzun ‘ablası’ rolünü üstlenebilirler. Yardım eli uzatmaktan asla çekinmeyen yengeç burçları, her zaman kurtarıcınız olmaya hazır bir şekilde talebinizi beklerler.

Akrep (23 Ekim – 22 Kasım)

Akrepler sonsuz sadakat duygusuna sahip bir burç olduğu için etrafındakilere de sevgiyle bağlı olması kaçınılmazdır. Tersine davranışlar sergilemediğiniz sürece sevimli ablanız olabilecek akrepler, tersine düştüğünüz takdirde zehir saçarak bulunduğunuz ortamı dağıtma potansiyeli taşırlar.

Oğlak Burcu (22 Aralık – 19 Ocak)

Satürn tarafından yönetilen ve liderliğe meraklı olan oğlaklar büyük bir sorumluluk duygusu taşırlar. Bu yüzden grup ortamında ‘abla’ rolü üstlenmekten kendilerini alamazlar.