Kasım Ayında Aşk Hayatınızda Neler Olacak?

Tutulmaları geride bırakarak yepyeni başlangıçlara adım attığımız kasım ayı, aşk hayatınızı nasıl etkileyecek gelin birlikte inceleyelim.

Kasım Ayında Burcunuzun Aşk Hayatında Neler Olacak? / @chrissyteigen

21 Kasım’a kadar akrep mevsiminde seyredeceğimizden kasım ayı, tutku ve şehveti iliklerimize kadar hissedeceğimiz bir ay olacak. Cinsel içgüdülerin arttığı bu ayda ilişkileriniz dibe mi vuracak yoksa zirveye mi çıkacak burç özel yorumlarınızla öğrenelim.

Koç Burcu

Hali hazırda ilişkisi bulunan koçlar için mükemmel bir dönem başlıyor! Çekiciliğinizin arttığı bu dönemde partnerinizin başını döndürebilir, ilişkinizi ileri safhalara taşıma isteği taşıyabilirsiniz.

Bekar koçlar ise sona yaklaşıyor. Romantik fırsatlar elde edebileceğiniz bu dönemde hayatınıza yeni insanların dahil olmasına izin verin. Yılın sonlarını mükemmel bir ilişkiyle taçlandırabilirsiniz.

Boğa Burcu

İlişkideki boğalar çalkantılı dönemlerini geride bırakırken, atlattığı zorlukların ödüllerini toplamaya bu dönemde başlıyor!

Bekar boğalar için kasım ayı ise Jüpiter’in aktivasyonu sayesinde çok büyük sürprizler getirebilir. Fakat bu sürprizlere karşı esnek bir tavır sergilemelisiniz. Aksi halde fırsatları değerlendiremeyebilirsiniz.

İkizler Burcu

Sevgili ikizler burçları, ilişkinizde partnerinize karşı daha şefkatli ve sevgi dolu hissedeceğiniz yeni bir döneme adım atıyorsunuz. Ciddi adımlar ve büyük sürprizler kapınızı çalabilir.

Cinsel içgüdülerin arttığı kasım döneminde kendinizi bir ilişki içinde hayal etmeye başlamış olabilirsiniz. Arkadaşlık uygulamalarını kullanın ve vahşi olun.

Yengeç Burcu

Partnerinize karşı duygularınızın derinleştiği heyecanlı bir döneme giriş yapan yengeç burçları, heyecan yüklü duygu durumlarıyla etrafındakilerin ilgisini çekecek.

Bekar yengeçlerin bu dönemde ilişki tekliflerini düşünmeden reddetmesi büyük fırsatların kaçmasına sebep olabilir. Aceleci davranmayın ve karşınızdakinden düşünmek için biraz zaman isteyin.

Aslan Burcu

Aslan burçları bu ay kalbi ve hedefleri arasında bir seçime maruz kalabilir. Yoğun iş tempoları dolayısıyla ilişkisine zaman ayıramayan aslanlar partneri tarafından büyük baskılarla sınanabilir.

Bekar aslanlar için ayın başlarında fazla hareketlilik olmasa da 22 Kasım’daki Yay dönemi onlara ilaç gibi gelecek. Yeniliklere hazır olun!

Başak Burcu

İlişki durumunuz ne olursa olsun hayatın basit zevklerinin tadını çıkartmanız gerektiğini hatırlatmak istiyoruz. Kendi iç dünyanızdaki sorunlara yöneleceğiniz bu dönemde ilişki ve aşk hayatınızı bir süreliğine askıya alabilirsiniz.

Kasım Ayında Burcunuzun Aşk Hayatında Neler Olacak? / @chrissyteigen

Terazi Burcu

Dikkatleri üzerinize çekeceğiniz ve iletişim becerilerinizi geliştireceğiniz kasım ayı, ilişkisi olan teraziler için bir iyileşme dönemi olarak adlandırılabilir.

Bekarsanız romantizm eksikliğini hissedebilir ve bundan rahatsızlık duyabilirsiniz. Fakat yanlış insanlarla da karşılaşma ihtimalinizin yüksek olduğu bu dönemde ilişki konusunda aceleci davranmamalısınız.

Akrep Burcu

İlişkinizde bir problem yok ve her şey yolunda ise partnerinizle cinsel anlamda yeni şeyler deneme yöneliminde olabilirsiniz. Eğer işler yolunda gitmiyorsa yeni keşifler ufkunuzu açabilir.

Eğer bekarsanız randevu ve kısa süreli ilişkilere biraz dikkatli yaklaşmanızı öneriyoruz. Libidonuzun yüksek olduğu bu dönem hata yapma olasılığınızı da arttırabilir.

Yay Burcu

Hızla gelişen sosyal hayatınıza partnerinizi dahil edemediğiniz noktada problemler yaşayabilirsiniz. Bunun yerine çiftli randevulara ve kalabalık buluşmalara öncelik vermeniz ilişkinizin yararına olacaktır.

Bekar yayların henüz kendini ilişkiye hazır hissetmediği şu dönemde gelip geçici temaslar kurulabilir. Fakat bunların uzun süreli olmayacağını aklınızdan çıkartmayıp kendinizi fazla kaptırmamalısınız, zira karşılaştığınız insanlar da çoğunlukla bu düşüncede olacaktır.

Oğlak Burcu

Aşk hayatınız konusunda daha bilinçli bir döneme girdiğinizi söyleyebiliriz. Partneriniz varsa ilişkinizin dışarıdan nasıl gözüktüğü düşüncesine takılabilirsiniz.

Bekar oğlaklar ise geçici flört hikayelerini arkadaşlarıyla ve ailesiyle paylaşma isteği içerisinde olabilirler. Endişelenmeyin yıl sonuna kadar flört hikayelerinizden birini gerçek bir peri masalına dönüştürebilirsiniz.

Kova Burcu

Kova burçlarının sevdiği bu zihinsel uyarım dönemi onları, ilişki durumları ne olursa olsun önce kendisinin sonra başkalarının karakter analizlerini yapmaya itebilir. Bu dönemde kendinizi fazla kasmadan herkesi seviyeli bir şekilde tanıyarak yalnızca eğlenmeye odaklanabilirsiniz.

Balık Burcu

Duygu kapasitenizi keşfedeceğiniz bu dönemde ilişki içinde olsanız da olmasanız da eskiye özlem duyuyor olabilirsiniz. Devam eden ilişkinizi sarsamamak ve kendinizi üzmemek adına partnerinizle kıyaslamalar yapmamalısınız. Hayatınızın yeni dönemi çok yakında!