Astrolojideki Kader Numerolojisi Karakteri Belirliyor!

Hiç kaçırmadan takip ettiğiniz haftalık burç yorumlarının artık yetersiz gelmeye başladığını hissediyorsanız, karakter analizine oldukça faydası dokunan kader numerolojisinin nasıl hesaplayacağınızı sizlerle paylaşıyoruz.

kapak görseli: @matildadjerf

Astrolojideki Kader Numerolojisi Karakteri Belirliyor! / @matildadjerf

İlk olarak doğum tarihimizi bir kağıda yazmakla işe başlıyoruz. Eğer doğum tarihiniz 21.08.1992 ise hesaplama şu şekilde ilerleyecektir:  2 + 1 + 8 + 1 + 9 + 9 + 2 = 32. Ardından ortaya çıkan sayının rakamlarını topladığınızda (3+2=5) kader numaranız ve hayat yolunuzun 5 olduğunu öğrenmiş oluyorsunuz. Çıkan sayı 10 ise 1+0 hesabı ile kader numaranız ve hayat yolunuz ise 1 demektir.

İşte kader numaralarının karakterler hakkında verdiği küçük tüyolar:

1’in Anlamı

Başarılı bir kariyer hayatı için en ideal kader numaralarından olan 1, yaratıcı düşünceye sahip ve son derece yenilikçi düşünme özelliği ile karakterize edilir. Sadık ve güvenilir ortaklardır.

2’nin Anlamı

Kader numerolojisinde 2 rakamına sahip olan kişilerin genel olarak düzensiz ruh hallerine sahip olduğu gözlenirken nazik ve sıcak kalpli olduklarına da dikkat çekiliyor.

3’ün Anlamı

Arkadaşları arasında oldukça popüler olan 3’leri, başkalarını ve kendisini mutlu eden karizmatik iyimserler olarak adlandırmamız hiç de yanlış olmaz. Ayrıca gerçek aşkı bulmak en büyük hedeflerinden biridir.

4’ün Anlamı

Bütünlüğün temsilcisi olarak anılan ve kader numerolojisinde 4 rakamına ait olan bireylerin keskin bir zihne, mantıklı fikirlere ve etkileyici bir organizasyon yeteneğine sahip olduğu görülmüştür.

5’in Anlamı

Olağanüstü bir konuşmacı olarak da karakterize edilen 5’leri, genellikle özgürlüğü seven maceraperest ruhlar olarak adlandırabiliriz.

6’nın Anlamı

İstikrar ve gerçeği sembolize eden 6 rakamı, numerolojide bu sayıyı taşıyanların keskin bir adalet duygusu ve büyük hırslara sahip olma güdülerini besliyor.

7’nin Anlamı

İnsan doğasını tanıma yeteneğine sahip olan kişileri tanımlayan 7 rakamı, eleştirel, baskıcı ve analizci bir karakteri destekler.

8’in Anlamı

Başarı odağı ve pratik zeka ile karakterize edilen 8 rakamı, kariyer basamaklarını hızlıca tırmanan hırslı kişilerle örtüşüyor. İlişkilerde ise kariyerin tam aksine kolay pes eden, güvensiz ve kıskanç kişiler olarak karşımıza çıkıyor.

9‘un Anlamı

Kader numerolojisinde 9 rakamına sahip kişilerin; sosyal olarak oldukça aktif olduğu fakat gerçek duygularını yalnızca seçtiği birkaç kişi ile paylaştığı gözlemleniyor. Tabii ki konu aşk olana kadar.