13-19 Mayıs Haftalık Burç Yorumları

13-19 Mayıs haftasında yıldızlar, burcunuza hangi özel sırları fısıldıyor birlikte inceliyoruz!

@magforher

13-19 Mayıs Burç Yorumları

Koç (21 Mart – 20 Nisan)

Uzun zamandır kariyerinize devam eden olumsuzluklar yerini huzur ve barışa bırakıyor. Yaratıcılığınız yükselişte! Sezgilerinize güvenin ve sağlam adımlar atın.

Boğa (21 Nisan – 20 Mayıs)

Bu hafta, sonrasında önemsiz olduğu ortaya çıkacak bir çatışmaya girebilirsiniz. Hafta sonuna doğru finansal anlamda yükselişe geçiyorsunuz. Aşk hayatınızda ufak pürüzler çıkabilir, sakin kalmalı sorunları çözmeye odaklanmalısınız.

İkizler (21 Mayıs – 20 Haziran)

Hava grubunun en kararsız burcu olan ikizler, bu hafta kariyer alanında büyük değişimlere hazırlanıyor. Yeni bir sektör veya yeni bir pozisyon gündeme gelebilir. Bu konuda güvendiğiniz yakınlarınızın fikrini alabilirsiniz.

Yengeç (21 Haziran – 22 Temmuz)

Akademik alanda durağan bir hafta yengeçleri karşılıyor! Bu hafta biraz tembellik yapmak isteyebilirsiniz. İşler karmaşıklaşmadan bu isteğinizi yerine getirin ve sessizliğin tadını çıkarın.

Aslan (23 Temmuz – 22 Ağustos) 

Güney Ay Düğümü’nün olumsuz etkisi nedeniyle ii yerinizde ve ailenizde küçük problemler yaşayabilirsiniz. Anlaşmazlıklar söz konusu olsa da çözümler kolayca gelecektir. Sağlığınız iyiye işaret ediyor. Huzur çok yakında!

Başak (23 Ağustos – 22 Eylül)  

13-19 Mayıs haftasında normalden daha fazla bir iş yüküyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Ailevi meseleler gündeminizi meşgul edebilir.

Terazi (23 Eylül – 22 Ekim)

Sabır testi yükleniyor! Bu hafta becerileriniz ve sosyal çevrenizle ilgili sabır göstermeniz gereken konular ortaya çıkabilir. Aşk beklentiniz hafta sonu katılacağınız programlar sebebiyle yükselebilir. Aceleci davranmamanızda fayda var.

Akrep (23 Ekim – 21 Kasım) 

Kariyeriniz yükselişe geçiyor! Büyüme ve kazanç olanakları gündeme gelebilir. Fırsatları iyi değerlendirmeli, finansal gücünüzü arttıracak hamleler yapmaya özen göstermelisiniz.

Yay (22 Kasım – 21 Aralık)

Güney Düğümünün etkisi bu hafta önünüze zorluklar getirebilir, yeteneklerinizi arttırmanız için size yeni ilhamlar verebilir. Haftanın ortasına doğru duygusal anlamda zorluk yaşayabilirsiniz. Etrafınızdakileri kırmamaya özen gösterin.

Oğlak Burcu (22 Aralık – 19 Ocak)

Finansal anlamda yıldızlarınız parlıyor, yükseliş kapıda! Bu yükseliş sizle veya partnerinizle ilgili olabilir. İlişki cephenizde sular artık duruluyor. İşleri resmiyete dökmek isteyebilirsiniz.

Kova (20 Ocak – 18 Şubat)

Kariyerinizde muazzam bir yükseliş yaklaşıyor. Bu hafta tohumlarını atacağınız bu büyüme minik seyahatlerle taçlanabilir. Yurt dışı eğitim fırsatları gündeme gelebilir, seçim yapmak zorunda hissedebilirsiniz.

Balık (19 Şubat – 20 Mart)

Çok çalışacağınız ve sabır göstereceğiniz bir hafta sizi bekliyor. 13-19 Mayıs haftasında daha önce hiç karşılaşmadığınız olumsuzluklarla baş etmek zorunda kalabilirsiniz. Bu dönemde kilo alma olasılığınız yüksek olduğundan yeme alışkanlıklarınıza ve beslenme düzeninize dikkat etmelisiniz.