Romantizm Yükseliyor! 6-12 Mayıs Burç Yorumları

Anlaşmazlıkların son bulduğu; aşkın yeniden ateşlendiği mayıs ayı, sürprizlerle dolup taşıyor. İşte 6-12 mayıs haftası burç yorumları!

@magforher

8 Mayıs’ta boğa burcunda gerçekleşecek olan yeni ayın etkileriyle öz farkındalığınız artıyor ve işler yavaş yavaş rayına giriyor. Kariyer yolculuğunuzdaki pürüzleri göz ardı edeceğiniz, ilişkinizdeki olumsuzlukları sonlandıracağınız pozitif bir hafta sizleri bekliyor! Yaz geliyor, enerjiler yükseliyor!

6-12 Mayıs Burç Yorumları

Koç (21 Mart – 20 Nisan)

Aile ve akrabalarınızla olan ilişkilerinize dikkat etmeniz gereken bir haftaya adım atıyoruz. Onlarla çok fazla vakit geçirmeniz gerekebilir hatta işlerinizi sırf bu yüzden biraz aksatabilirsiniz. Finansal olarak dikkatli olmanız gereken bir dönem de sessizce yaklaşıyor. Tasarruflu olmanızda fayda var.

Boğa (21 Nisan – 20 Mayıs)

Geleceğe yönelik planlar yapmakla geçireceğiniz 6-12 mayıs haftasında romantizm yükseliyor! Partnerinizle minik seyahatler planlayabilir, onlara küçük sürprizler hazırlayabilirsiniz.

İkizler (21 Mayıs – 20 Haziran)

Arkadaşlık enerjileri yükseliyor! Mayıs ayının ikinci haftasında adeta bir sosyal kelebeğe dönüşen ikizler burçları, yeni arkadaşlıklar edinirken aşkı da bulabilir.

Yengeç (21 Haziran – 22 Temmuz)

Yengeçler için zor bir hafta başlıyor. Duygusal olarak yıpranacağınız yeni haftada iş ve okul arkadaşlarınızla anlaşmazlıklar gündeme gelebilir. Haftanın ortalarınadoğru gücünüzü kaybettiğinizi hissedebilirsiniz. Sakin kalın ve mental sağlığınızı koruyun.

Aslan (23 Temmuz – 22 Ağustos) 

Bu hafta kariyer alanlarında yükselişe geçen aslanlar, yeni hayranlar kazanıyor! İşverenleri ve arkadaşlarıyla arasını düzeltecek olan ateş grubu üyeleri, romantizme bu hafta fazla vakit ayıramıyor.

Başak (23 Ağustos – 22 Eylül)  

Sorumluluğu yüksek bir hafta başlıyor. Zodyak kuşağının sorumluluk bilinci en yüksek üyelerinden olan başaklar, bu haftayı başarılarla kapatacak. Üzerlerine düşen görevleri harfiyen yerine getiren toprak burcu üyeleri, ortaklarını memnun edecek ve yeni başarılara imza atacak.

Terazi (23 Eylül – 22 Ekim)

İş ve faaliyet alanınızda yeni şehir veya ülkeye taşınma teklifi alabilirsiniz. Durağanlık artık sona eriyor! Gerek kariyer konusunda gerekse sosyal ilişkilerinizde fevri kararlar vermekten çekinmelisiniz. Büyük kararlar almak için elverişli bir hafta olmayabilir.

Akrep (23 Ekim – 21 Kasım) 

Enerjisi yüksek bir hafta başlıyor! Ateş grubu üyeleri bu hafta aktiviteler, etkinlikler ve yeni projelerle dolu bir haftaya adım atıyor. Finansal anlamda yükselişe geçtiğiniz 6-12 Mayıs haftasında popülerliğiniz artabilir ve herkes tarafından takdir edilebilirsiniz.

Yay (22 Kasım – 21 Aralık)

Yaylar için anlayış dolu bir hafta yükleniyor. Etrafınızdakilere karşı yüksek toleranslı olacağınız ve böylelikle ilişkilerinizi güçlendireceğiniz yeni haftada yeni arkadaşlar da edinebilirsiniz. Eski ilişkileriniz gündeme gelebilir.

Oğlak Burcu (22 Aralık – 19 Ocak)

Bu hafta enerjinizin düştüğünü hissedebilirsiniz. Eğlence ve keyif getiren etkinliklere katılmama isteğiniz güçlenebilir. Bu süreçte kendinize biraz vakit ayırmalı ve daha sakin aktivitelere yönelmelisiniz. Yoga ve meditasyon bu haftayı daha kolay atlatmanıza yardımcı olabilir.

Kova (20 Ocak – 18 Şubat)

Uzun zamandır hayalini kurduğunuz planları gerçekleştirmek için harika bir hafta sizlerle! Kova burçları için kötü günler geride kalıyor ve sevgiyle hayatı kucaklama dönemi başlıyor. Seyahatlere çıkabilir, yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Eğer partneriniz yoksa bu hafta bir ilişki başlatmanız için de olumlu etkiler içeriyor.

Balık (19 Şubat – 20 Mart)

Çevrenizde olan biten hiçbir şeye karışmayacağınız, bir şekilde olayların dışına itileceğiniz sakin bir hafta sizleri bekliyor. Olan biteni iyi gözlemlemeniz ve haftanın sonuna doğru bir taraf seçmeniz gerekebilir. Tüm bunların dışında hobilerinize yönelebilir kendinize vakit ayırabilirsiniz.