Eski Sevgilileriyle Arkadaş Kalabilen 3 Burç

Eski sevgiliyle arkadaş kalmak bazılarımız için imkansız gibi gözükse de zodyak kuşağının birbirinden hoşgörülü 3 burcu için bu oldukça sıradan ve olası bir durum. İşte eski sevgilisiyle arkadaş kalmayı sorun etmeyen 3 burç!

Eski Sevgilileriyle Arkadaş Kalabilen 3 Burç / Getty

Başlığı gördüğünüzde bu durumun hayal bile edemeyeceğiniz bir şey olduğunu idrak etmiş olabilirsiniz. Gelgelelim bu durumu sorun etmeyen ve ilişkilerini yürütemeyip bitirdikten sonra sıkı dost kalabilen insanlar olduğunu da bilmelisiniz.

Çoğunluk tarafından kesinlikle reddedilen bu durum zodyak kuşağının birkaç burcu için geçerli değil. Hayata her zaman pozitif bakmasıyla bilinen, arkadaş canlısı davranan ve ayrılığı yaşamın doğal bir parçası olarak gören 3 burç, eski sevgilileriyle arkadaş kalmayı çok iyi biliyor ve bu arkadaşlığı kusursuz bir şekilde yürütebiliyor. İlişkinin aksine…

Eski Sevgilileriyle Arkadaş Kalabilen 3 Burç

İşte eski sevgilileriyle arkadaş kalabilen 3 burç:

Başak (23 Ağustos – 22 Eylül)

Hayatlarının büyük çoğunluğunda gergin bir yaşam tarzı benimseyen başaklar eski sevgilileri konusunda bu kadar tutucu değiller. Eğer eski sevgiliniz başaksa ara sıra sevecen mesajlarıyla karşılaşabilir, sosyal medya üzerinden komik mesajlar gönderdiğine tanıklık edebilirsiniz. Yelkenleri sakın suya indirmeyin! Bu onlar için oldukça normal ve altında farklı bir anlam taşımayan doğal bir davranış.

Yay (22 Kasım – 21 Aralık)

Hayata karşı inanılmaz tutkulu ve yaşamaktan son derece zevk alan yaylar, ayrılık süreci boyunca da aynı şekilde davranmaya devam edeceklerdir. Bağlanma konusunda fazla ısrarcı olmamalarından mıdır bilinmez ama ayrılığı kolaylıkla kabul eden ateş grubu üyeleri, eski sevgilileriyle kolaylıkla arkadaş kalabilirler.

Kova (20 Ocak – 18 Şubat)

İlişkilerini tanımlamaktan genellikle kaçınan kova burçları için eski sevgiliyle arkadaş kalmak çok normal ve sıradan bir durumdur. Çünkü onlar için duygular arasında keskin geçişler yoktur ve çevresinde arkadaş olarak adlandırdığı kişilerle kolayca sevgili olabilir veya bunun tam tersini gerçekleştirebilirler. Kulağa biraz karmaşık ve kabul edilemez gelse de kovalar biraz şeydir… Kabul etmek gerekir.