Louis Vuitton’dan Pharrell Williams İmzalı “VIA Varsity” Ceketi

Louis Vuitton, VIA topluluğu için sınırlı sayıda üretilen özel bir Varsity ceketi sunuyor. Bu eşsiz parça hem dijital hem de fiziksel formlarda mevcut olup, Erkek Kreatif Direktörü Pharrell Williams tarafından tasarlanan ve VIA için satışa sunulan ilk hazır giyim ürünü olma özelliği taşıyor.

Louis Vuitton’dan Pharrell Williams İmzalı “VIA Varsity” Ceketi

Louis Vuitton’un 2024 Erkek Sonbahar-Kış defilesinde yer alan “VIA Varsity” ceketi, adeta erkek hazır giyiminin sembolik bir siluetini temsil ediyor. Macera ve cesur kovboy ruhundan ilham alan bu deri ceketin bağcık ve “VVN” renginin kullanımı gibi detayları bu modeli yeni zirvelere taşıyor ve Maison’un yüksek zanaatkarlığını bir kez daha ortaya koyuyor. Süet geyik derisinden tasarlanan ceketin ana gövdesi, esnek deri kolları ve gösterişli düğmeleri, geleneksellik ve modernliğin mükemmel bir harmonisini temsil ediyor.

Yalnızca “VIA Treasure Trunk” sahiplerinin erişebileceği, sınırlı sayıda üretilen ve 7900 Euro fiyat biçilen bu koleksiyon ürününün tanıtımı, 22 Nisan 2024 tarihinde sadece 200 adetlik sınırlı sayıda gerçekleştirildi. Louis Vuitton, dijital koleksiyonerleri Maison’un mirasını Pharrell Williams’ın yenilikçi çizgisiyle birleştiren bu çok özel tasarımı keşfetmeye davet ediyor.