Victoria Beckham X Mango Koleksiyonu’nu Keşfedin!

Avrupa’nın en küresel moda markalarından biri olan Mango, kendi adını taşıyan markası giyilebilir ve sofistike rahatlıkla özdeşleşen ünlü tasarımcı Victoria Beckham ile iş birliği yaparak bir ilkbahar-yaz kapsül koleksiyonu sunuyor. Klasik İngiliz lüksünün, Victoria Beckham’ın kusursuz stilinin ve Mango’nun çağdaş tasarım anlayışının mükemmel bir karışımı olan bu iş birliği, Mango tarihinde ikonik bir an olarak öne çıkıyor ve iki markanın paylaştığı ortak değerler olan stil, kalite ve feminenliğe atıfta bulunuyor.

Victoria Beckham X MANGO Koleksiyonu’nu Keşfedin!

Başrolünde Jane Birkin’in yer aldığı “La Piscine” (1969) filminden ilhamla hazırlanan koleksiyon, gündüzden geceye kullanılabilecek çok yönlü bir gardırop için, 70’ler stilinin en sofistike yönlerinden ipuçları alıyor. Koleksiyonun özünde kusursuz kesimli takımlar, iç çamaşırlarından ilhamla tasarlanan feminen elbiseler, triko ve aksesuarlar gibi, bu sezonun ve daha pek çok sezonun yıldızı olmaya aday zamansız parçalar yer alıyor.

Keten, pamuk ve ipek gibi doğal kumaşlardan en yüksek kalitede üretilen gardırop demirbaşları; beyaz, siyah ve ekru tonların yanında mavi, şeftali rengi ve leylak pembesi dokunuşlardan oluşan nötr bir paletle hazırlanıyor. Böylelikle, temiz görünümler sunan lüks parçalar olarak yeniden hayat buluyorlar.   

Koleksiyonun temel taşı olan terzilik sayesinde, blazer ceketlerdeki mükemmel kesimler, keskin omuzlar ve bellerle vurgulanıyor ve ikonik bir Victoria Beckham imzası olan rahat İspanyol paça ekstra uzun pantolonlarla eşleştiriliyor. Şeffaflık teması ve iç çamaşırından esinlenen detayların yanı sıra koleksiyonda drape kesimli, dıştan dikişli veya fırfır detaylı dökümlü elbiseler de yer alıyor.

David Sims tarafından fotoğraflanan, “styling”i Emmanuelle Alt’a ait olan ve modeller Anok Yai ile Freya Nutter’ın rol aldığı kampanya, koleksiyonun tasarım ilhamını, dokunulmamış bir yüzme havuzunun kristal mavisini merkeze alan güçlü görüntülerle yansıtıyor.

Mango’nun 40. yıldönümü için hazırlanan ve SIMONMILLER, Camille Charrière ve Pernille Teisbaek gibi diğer marka, sanatçı ve içerik üreticileriyle yapılan bir dizi iş birliğinin en yenisi olan Victoria Beckham x Mango kapsül koleksiyonu, tüm Mango topluluğuna yönelik gerçek, cesur ve ilham verici bir kutlamayı yansıtıyor.