Marks & Spencer’ın Sütyen Uzmanlığı İç Giyimde Baharı Getiriyor

Mükemmel kalıba sahip bir sütyenin yaratacağı farka inanan Marks & Spencer, 1975 yılından bu yana sütyen alanındaki uzmanlığını kadınlarla buluşturuyor. Tüm dünyada sütyen alışverişlerinin ilk adresi olan markanın uzman mağaza ekipleri, kadınların bedenlerini tanımasına ve kendilerine en uygun sütyeni seçmesine destek veriyor. Marks & Spencer 2024 İlkbahar İç Giyim Koleksiyonu’nda da her tarz ve beden için mükemmel kalıpta sütyenler sunmaya devam ediyor.

Marks & Spencer’ın Sütyen Uzmanlığı İç Giyimde Baharı Getiriyor

MARKS & SPENCER tüm dünyada beğeni toplayan giyim ürünlerinin yanı sıra sütyen uzmanlığıyla da beğeni topluyor. Her tarz, yaş ve vücut tipi için 1975 yılından bu yana mükemmel kalıpta sütyenler sunan Marks & Spencer, 2024 İlkbahar İç Giyim Koleksiyonu’nda da konforlu ve stil sahibi sütyenleriyle dikkat çekerken, emzirme ve ameliyat sonrası gibi özel dönemleri de unutmuyor. Sütyen alışverişlerinin ilk adresi Marks & Spencer’da kadınların bedenlerine en uygun sütyeni seçebilmesi için ise uzman ekipler mağazalarda destek sunuyor. 

Hem günlük kullanım hem de özel günler için zengin sütyen seçenekleri sunan Marks & Spencer, sunduğu tüm ürünlerde olduğu gibi sütyenlerinde de kaliteden ödün vermiyor. Bu ilkbaharda zarif çiçek desenlerinden nakışlara, son trendlerle harmanlanmış feminen saten ve dantellerden şık günlük alternatiflere birçok seçenek vücuduna ve tarzına en uygun sütyeni arayan kadınları bekliyor. Marks & Spencer geliştirdiği teknolojiler ve yıllara dayanan uzmanlığıyla kadınları uzmanlığı keşfetmeye, özgüven tazelemeye davet ediyor.

FlexifitTMteknolojisi dantelle buluşuyor

Marks & Spencer beğeni toplayan Body FlexifitTM teknolojisini modern, çiçek desenli dantellerin estetiğiyle buluşturuyor. Dört yöne birden esneyebilen dantel kumaşla üretilen sütyenler, üst düzey konfor sağlarken etkileyici bir silüet sunuyor. Üstelik sütyenleriyle takım olarak kullanılabilecek külotlar da koleksiyonda yer alıyor. Streç kumaş, hareketli hayatları olan kadınların en iyi dostu oluyor.

Body SoftTM

Marks & Spencer günlük kullanım için mükemmel sütyeni arayanları unutmuyor. Body SoftTMhafif yapısı, yumuşak kupları tüm gün rahatlık sağlarken, dantel detayıyla feminen bir yorum getiriyor. Body SoftTM sütyenleri, klasik ve nötr renklerin yanı sıra sezonun en trend renkleriyle de beğeniye sunuyor. Marks & Spencer hem balenli hem balensiz seçenekleriyle günlük hayatında konfor arayanlara zengin alternatifler sağlıyor.

Rosie Exclusively for M&S

Lüks hissini yaşatan vintage esintili sütyenler, iç giyim çekmecesine zarif bir dokunuşta bulunmak isteyenler için mükemmel seçenekler sunuyor. Sezonun trendleriyle yorumlanmış nötr renklerde sunulan sütyenler, zarif desenleriyle de uzun süre, keyifle kullanımı vaat ediyor.

Boutique

Boutique koleksiyonunda yer alan sütyenler, kadınlara kendilerini özel hissettirmeyi bekliyor. Son trendlerle harmanlanmış çizgilere sahip dantel ve saten kumaşlarla üretilen Boutique sütyenler, flörtöz fırfır detaylarıyla da dikkat çekiyor.

İç giyimde fark yaratan Marks & Spencer’ın her vücut tipine ve kullanım amacına uygun, farklı kesimlerdeki iç giyim modelleri kusursuz bir görünüm sağlıyor. İç giyim çekmecesine renk katarken, özgüven tazelemek isteyenler Marks & Spencer mağazalarında ve M&S Türkiye mobil uygulamasında buluşuyor!