Bu 3 Burç Çok Fazla Özür Dilemesiyle Tanınıyor!

Özür dileme dürtüsüyle olan mücadelesinde çoğu zaman yenik düşen bu üç burç, başkalarının duygularına kendi duygularından daha çok değer veriyor! Zodyak kuşağının en çok özür dileyen burçlarını sizin için sıralıyoruz.

Bu 3 Burç Çok Fazla Özür Dilemesiyle Tanınıyor! /@arianagrande

Bir şey yapmasına gerek kalmadan özür dileme eğilimi gösteren burçlar, hayatı çoğu zaman kendileri için daha zor bir duruma sokuyor. Özür dilemenin yanlış bir yönü olmasa da çok fazla ve gereksiz yere özür dilemeniz karşınızdakinin sizin üzerinizde kolaylıkla egemenlik kurmasına olanak sağlayabilir.  

İşte çok fazla özür dileyen 3 burç:

Yengeç (21 Haziran – 22 Temmuz)

Zodyak kuşağının en anaç burcu olan yengeçler, kendilerinden önce başkalarının daha rahat olmasını ve sorunla karşılaşmamasını isterler. Herkesin her ihtiyacını karşılamak için canını dişine takan yengeç burçları, ellerinden gelmeyen bir yardımı gerçekleştiremedikleri için bile bolca özür dileyebilirler.

Terazi (23 Eylül – 22 Ekim)

Karşısındakinin duygularını incitmemek için büyük bir çaba sarf eden teraziler, ortamda çoğu zaman uzlaşmacı olarak yer alırlar. Bir tarafı üzdüklerini hissettikleri ya da şüpheye düştükleri anda özür dilemeye başvuran terazi burçları karşısındakine kendini affettirene kadar bu eyleme devam edeceklerdir.

Balık (19 Şubat – 20 Mart)

Zodyak kuşağının en sezgisel burcu olarak karşımıza çıkan balıklar, iletişimde olduğu kişinin sıkıntılı ve üzgün olduğunu hemen anlar ve bu durumu düzeltmek için harekete geçerler. Maneviyata değer veren balık burçları birini incitmiş olma hissiyle baş başa kaldıkları anda yüzlerce kez özür dileyebilirler.