Burçların İdeal Evlilik Yaşı: Sonsuz Mutluluğa Tanık Olun!

Kadınların büyük çoğunluğunun merak ettiği evlilik yaşı konusunu mensup olduğunuz burçlara göre yorumluyoruz. Bakalım hangi burç kaç yaşında evleniyor?

Burçların İdeal Evlilik Yaşı: Sonsuz Mutluluğa Tanık Olun! / @realbarbarapalvin

Çoğu astrolog bir insanın 29 yaşından önce evlenmemesi gerektiği teorisini savunuyor. Bu teori Satürn’ün 29. yılda döngüsünü tamamlamasından kaynaklanıyor olabilir. Ne de olsa gezegenin önceki yerine geri dönüşü kişinin hayatta kendini tamamen kanıtlaması ve aile hayatına başlangıcı için olumlu bir işaret.

Peki ya burçlarda bu evlilik teorisi ne kadar sağlıklı işliyor? Dilerseniz birlikte inceleyelim.

Koç Burcu

Her zaman aceleci tavırlarıyla öne çıkan koç burcu evlilik konusunda da hızlı kararlar vermeyi seviyor. Fakat uzun vadeli bir mutluluk için kendinizi en azından evliliğe karar verme aşamasında biraz daha sakin olmanız konusunda sizi uyarıyoruz.

Boğa Burcu

İlişkiler konusunda koçların aksine daha istikrarlı ve detaycı bir burç olarak karşımıza çıkan boğalar, +/- 30 yaşlarına kadar erkeklere tamamen sezgisel yaklaşırlar. Her davranışlarında onları kendi içlerinde karşılaştırıp en doğru olana karar vermek için büyük çaba gösterirler.

İkizler Burcu

Partnerlerini idolleştiren ikizler burçları kararsız tutumları dolayısıyla birden fazla evlilik yapabilme eğilimi taşırlar. Fakat evliliği geciktirmiş ve 36 yaşının üzerine çıkmış bir ikizler burcu artık yerleşik hayata geçme isteği taşıyacağından yanlış kararlara da davetiye çıkartabilir.

Yengeç Burcu

Erken evliliğin hayalini kuran burçlardan olan yengeç burcu, aile değerlerine ve partnerlerine düşkün olduklarından 23-25 yaşları arasında mutlu yuvasını kurabilir.

Burçların İdeal Evlilik Yaşı: Sonsuz Mutluluğa Tanık Olun! / @realbarbarapalvin

Aslan Burcu

Eğer bir aslan ile beraberseniz egosunu okşadığınızda kendinizi ansızın bir nikah masasında bulmanız mümkün. Bu tutkulu aşıklar seçtikleri kişiyle ciddi ilişki basamaklarını tırmanmayı isteyen eşsiz bir lider olarak da karşımıza çıkarlar.

Başak Burcu

Kariyere odaklı bir yaşam sürdürmeyi hedefleyen başaklar erken yaşta ciddi niyetlerine uygun bir partner ile tanışabilirler. Aceleci davranıp 21-24 biraz beklemek isterlerse en geç 27-29 yaşına kadar bekar kalmaları olasıdır. Sonrasında kariyer hedefleri dolayısıyla sosyal yaşamı pek de umursamayacaktır.

Terazi Burcu

Terazi 20 yaşından itibaren evlenmeye olumlu bakan ve bunda bir engel görmeyen nadide bir burçtur. Fakat bu konuda bu kadar aceleci davranmamanız gerektiğini hatırlatmak istiyoruz. Nihayetinde kendinizi bile çok da iyi tanımıyorken bir başkasını tanımak pek de mümkün olmasa gerek.

Akrep Burcu

Hızla evlilik kararı alabilen akrep burçları aynı hızla boşanma kararı alırsa kesinlikle şaşırmamalısınız. Birkaç kısa süreli evlilik yapma eğilimi olan akreplerin ilişki hayatını kolaylaştıran tek gerçek birden fazla sağlıklı ilişki kurabilme yetenekleridir.

Yay Burcu

Özgürlük tutkunu yay burçları tam bir gezgin olarak karşımıza çıkıyor. Bu özgürlük tutku sebebiyle evliliği ve ciddi kararları olabildiğince erteleyen yaylar 35 yaşına kadar bekar kalmayı tercih edebilirler.

Oğlak Burcu

Oğlaklar 25 yaşından önce evlenip çocuk sahibi olma eğilimlidir. Zamanı yönetebilme, sorumluluk alma duyuları gelişmiş bir oğlak evliliği en güzel şekilde idare edebilir.

Burçların İdeal Evlilik Yaşı: Sonsuz Mutluluğa Tanık Olun! / @realbarbarapalvin

Kova Burcu

Kova burcunun çoğu mensubu evlenmeyi düşünmeyip bu şekilde daha mutlu hissedebileceği kanaatini taşır. Benzersiz ve orijinal hissetmeyi seven kovalar 40-45 yaşlarında evlilik fikrine sıcak bakabilirler.

Balık Burcu

Ruh eşini aramak balıklar için bazen karmaşık bir hal alsa da hayal kurmanızın en azından biraz körelebileceği 27-28 yaşlarında evlenmeniz sizin için doğru olabilir. Sezgileriniz her zaman en doğrusunu söyleyecektir.