Astrolojik İntikam: Burçların Gölgesindeki Hesaplaşma

İşler yolunda gitmediğinde ve bir ihanetle karşı karşıya kaldığında, intikam alma güdüsüyle hayatta kalan burçları sizler için sıralıyoruz.

Astrolojik İntikam: Burçların Gölgesindeki Hesaplaşma / @rosalia.vt

Hayatta her şeyin her zaman istediğimiz gibi gitmediği konusunda hemfikiriz. İniş, çıkışlar ve beklenmedik davranışlarla karşı karşıya kaldığımız durumlarda kişisel olarak farklı tepkiler verebiliriz.

İnsanların bir çoğu şikayetlerinden kolaylıkla vazgeçse de geriye kalan kısım her şeyi en küçük ayrıntısına kadar hatırlar ve fırsat doğduğu an intikam almak için harekete geçer. İşte intikam alma olasılığı en yüksek burçlar:

İkizler

Samimi bir dost olarak karşımıza çıkan ikizler burçları, böylesine güzel imajlarına rağmen onlara olan ihanetiniz karşısında buldukları ilk fırsatta sizden intikam almaya çalışacaklardır. En yetenekli dedektiflere taş çıkartacak olan ikizler burçları, en nahoş sırlarınızı bile deşifre edebilecek potansiyeli taşırlar.

Yengeç ve Balık

Su grubunun iyimser melekleri olarak bilinen yengeç ve balıklar, sizden intikam almak için açığınızı kollamaktan çok dedikodunuzu yayma eğilimi gösterirler. Eğer bu yeteneği fazla gelişmemiş ise size kötü ve sahte tavsiyeler vererek kendi ellerinizle hayatınızı mahvetmenize yol açarlar.

Akrep ve Başak

‘İntikam soğuk yenen bir yemektir’ mottosuyla hareket eden başak ve akrepler, ihanetinizin üzerinden yıllar geçmesine rağmen bunu aklının bir köşesinde yaşatır ve en savunmasız anınızda sizi avlarlar.

Boğa

Boğa burcuyla ters düştüyseniz çarpıcı ve gürültülü bir intikam beklememelisiniz. Hemen ve acımasızca maruz kalacağınız bu intikam, etraftan kimse duymasa da içinizde kopan fırtınalardan kulaklarınızı sağır edebilir.

Yay

Ani ve hemen bir tepki vermesi beklenmeyen yaylar, er ya da geç uzun ömürlü bir intikamla hayatınızı mahvetmeye çalışacaktır. Bu durumda yapacağınız en iyi şey ihanetinizin hemen ardından yayların hayatından sessizce çıkıp gitmektir.

Astrolojik İntikam: Burçların Gölgesindeki Hesaplaşma / @rosalia.vt

Kova

En yaratıcı şekilde intikam planlarını oluşturan kovalar, hayatınızda daha önce hiç karşı karşıya gelmeyeceğinizi düşündüğünüz olaylarla sizi meşgul edebilirler.

Aslan

Kızdırılması kolay liderler, size kendinizi önemsiz hissettirerek özgüveninizi kırmaya oynayacaklardır. Onlar için gelmiş geçmiş en büyük zararın bu olduğunu düşünen aslanlar, karşısındakini de cezalandırmak için ellerinden geleni yapacaklardır.

Oğlak

Onları rahatsız ettiğiniz noktada oğlaklar hayatınızı dayanılmaz bir hale çevirmek için müthiş büyük bir çaba içerisine girerler. O yüzden sinirli oğlaklarla uğraşmak yerine onlardan hızlı adımlarla uzaklaşabilirsiniz. Zira baş etmeniz mümkün değil.

Koç ve Terazi

Zodyak kuşağının bir başka lideri koçlar asla intikam alma duygusu taşımadıklarından yüzünüze karşı problemlerini ifade edecektir. Teraziler ise zodyak kuşağının adalet bekçisi olarak anılmalarının hakkını vererek uzlaşma çabalarıyla olayı tatlıya bağlamayı görev edinecektir.