Hiromi Ueda, Armani Global Makyaj Sanatçısı Oldu

Armani Beauty, Hiromi Ueda’nın Armani Global Makyaj Sanatçısı olarak seçildiğini gurur ve memnuniyetle duyuruyor.

Hiromi Ueda, Armani Global Makyaj Sanatçısı Oldu

Japonya’da doğan ve şu anda Londra’da yaşayan Hiromi Ueda, sınırsız yeteneğe ve renk uzmanlığına sahip uluslararası tanınmış bir makyaj sanatçısı olarak tanınıyor. Hiromi Ueda, en son Armani Privé haute couture, Giorgio Armani ile Emporio Armani hazır giyim defileleri ve en yeni Giorgio Armani kampanyaları için konuk makyaj sanatçısı olarak Giorgio Armani ile işbirliği yaptı.

Giorgio Armani, “Yeni Armani Global makyaj sanatçısı Hiromi Ueda’da beni büyüleyen şey, ölçüsü, içgüdüsel denge duygusu ve zarafeti; hepsi güçlü bir ifadeye dönüşüyor. Renkleri ustalıkla kullanma yeteneği ve birkaç dokunuşla bir yüzü aydınlatma becerisi içsel bir güç bulmama neden oluyor. Uzun yıllar süren yakın iş birliği için ve her zaman hayranlık duyduğum, daimi özveri ve vizyonu için Linda Cantello’ya özel teşekkürlerimi iletiyorum” diyerek duygularını ifade ediyor.

Hiromi Ueda, “Gerçek özgüvenin, kendi gerçek benliğini kucaklamaktan geldiğine inanıyorum. Japonya’da büyürken, iç güzellik geliştirme fikri bana küçük yaşlardan itibaren aşılandı. Makyaj sadece kişisel ifade için güçlü bir araç olarak hizmet etmekle kalmaz, aynı zamanda özgüvenin artmasında kritik bir rol oynar. İç dış güzellik arasındaki mükemmel bir birlikteliktir.” diyor.

Hiromi Ueda, yeni rolünde, insanların ihtiyaçlarına hitap eden ve iç güzelliklerini ortaya çıkaran, Giorgio Armani‘nin güzellik felsefesini savunuyor. Hiromi Ueda, sahne arkasında makyaj görünümleri oluşturma konusundaki tartışmasız uzmanlığı, güzellik ve moda endüstrisindeki benzersiz bilgisi sayesinde, markaya kendi özgün sanat anlayışını getiriyor.