1-7 Temmuz 2024 Haftalık Burç Yorumları Sizlerle!

1-7 Temmuz tarihleri arasında yıldızların burcunuza özel neler fısıldadığını keşfetmek için doğru yerdesiniz. İşte haftalık burç yorumları!

@sabrinacarpenter

1-7 Temmuz Haftalık Burç Yorumları

Koç (21 Mart – 20 Nisan)

Şimdiye kadar kaçtığınız tüm sorunlarla yüzleşme vaktiniz geliyor. Eski ilişkileriniz veya eski arkadaşlarınızla ilgili sorunlar tekrardan gündeminizi meşgul edecek. Bu süreçte harcamalarınıza da oldukça dikkat etmelisiniz. Finansal güçlükler yaşayabilirsiniz.

Boğa (21 Nisan – 20 Mayıs)

Neptün arkadaşlık ve iş birliği bölgenizde gerilediği için sosyal ilişkilerinizde sorunlar yaşayabilirsiniz. Geçmişten bir arkadaşınız önümüzdeki altı ay içinde hayatınıza geri dönebilir ve bir hayaliniz gerçek olabilir. Bilinçaltınızın derinliklerini bu hafta keşfedebilirsiniz.

İkizler (21 Mayıs – 20 Haziran)

1-7 Temmuz haftasında ikizler burçları için kariyerde gerilemeler yaşanabilir. İş yerinizde yaşanan sorunlar aile ilişkilerinizi de olumsuz etkileyebilir. Sakin olun ve olumsuzlukların hayatınızı ele geçirmesine izin vermeyin.

Yengeç (21 Haziran – 22 Temmuz)

Bu hafta hayallerinize ket vurmamayı, arzularınızı yaşamanın aslında ne kadar ulaşılabilir olduğunu keşfedebilirsiniz. Sosyallik açısından oldukça keyifli bir hafta sizlerle olacak! Kendinizin en iyi versiyonunu kucaklamaya hazır olun.

Aslan (23 Temmuz – 22 Ağustos) 

Bu hafta mantığınız duygularınız önüne geçiyor! Gerek iş gerek arkadaşlık gerekse aşk konularında tamamen mantığınızla karar vereceğiniz bir döneme giriş yapıyorsunuz. Sosyalliğiniz artıyor, romantizm dolu bir hafta sizleri bekliyor!

Başak (23 Ağustos – 22 Eylül)  

Değer verdiğiniz kişiler sizden yardım talep edebilir ve atacakları adımlar konusunda sizden fikir isteyebilirler. Genel olarak duygusal bir temmuz haftası sizleri bekliyor. Aşk ise çok yakında kapınızı çalmaya hazırlanıyor.

Terazi (23 Eylül – 22 Ekim)

Haftanın başlarında partneriniz ile tartışmalar yaşayabilirsiniz. Bu hafta genel olarak ailenize ve arkadaşlarınıza zaman ayırmak istediğinizden işleriniz aksayabilir ve ilerleyen dönemde bu sebepten meşguliyetiniz artabilir. Anın tadını çıkartmayı unutmayın!

Akrep (23 Ekim – 21 Kasım) 

Yaratıcı uğraşlar ve minnettarlığınızı pekiştirecek bir hafta sizlerle! Dileklerinize ve içinizden geçenlere oldukça dikkat edin çünkü yakın zamanda bunlarla gerçek hayatta uyumlanabilirsiniz.

Yay (22 Kasım – 21 Aralık)

Bu hafta yükselen karizmanız ve ikna ediciliğiniz yeni pazarlama stratejileri geliştirmenize neden oluyor! Bu alanda çalışıyorsanız işinizde yükselmeler, çalışmıyorsanız pazarlama çerçevesinde yepyeni iş teklifleriyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Ani kararlar vermeyin ve kalbinizin sesini dinleyin.

Oğlak Burcu (22 Aralık – 19 Ocak)

İlişkiler konusunda dengeyi yakalama zamanı geldi! Bu hafta gerçek benliğinizle karşı karşıya kalacak, gerçekten önemli olan insanlarla bağlantı kurmanın keyfini çıkartacaksınız. Maneviyatınız yükseliyor, romantizm çok yakında hayatınıza uyumlanıyor!

Kova (20 Ocak – 18 Şubat)

İletişim yeteneğinizin güçlendiği 1-7 Temmuz haftasında topluluğun önünde bir konuşma gerçekleştirebilir, sunum yapabilirsiniz. Altından başarıyla kalkacağınız bir sorumluluğun altından kendinizi ödüllendirmek için arkadaşlarınızla bir seyahate çıkabilirsiniz. Keyifli ve başarı dolu bir hafta sizlerle!

Balık (19 Şubat – 20 Mart)

Bu hafta çeşitli kültürel veya etnik kökenlerden gelen kişilerle bağlantı kurabilirsiniz. Bu bağlantılar ilerleyen dönemlerde iş ve aşk konularında tekrardan önünüze gelebilir. Mevcut aşk hayatınızda sorunlar gündeme gelebilir, önemli tartışmalar yaşanabilir.