İkonik Karl Lagerfeld Tarzı Boyner’de

Moda dünyasının cezbedici markalarını bir araya getiren Boyner, Karl Lagerfeld’in eşsiz tasarımlarıyla bu yaz da ilham vermeye devam ediyor. İkonik tasarımlarıyla zarafeti öne çıkaran Karl Lagerfeld yaz koleksiyonu, çanta ve ayakkabı modelleri ile kadınları şık bir tarzla buluşturuyor.

Moda dünyasının en önemli tasarımcılarından biri olan Karl Lagerfeld’in adını taşıdığı ikonik markası, cesur tasarımlarıyla Boyner’de sıra dışı bir stile imza atıyor. Yaz sezonuna zarif çizgilerle damgasını vuran markanın ayakkabı ve çanta koleksiyonu, çarpıcı silüetler ile ofiste veya şık davetlerde çağdaş bir tarz sunuyor.

Karl Lagerfeld ayakkabı ve çanta koleksiyonunda minimalist çizgilerle payetli detaylar göze çarpıyor. Kırmızı, yeşil, siyah renkleriyle tasarlanan ve “Karl Lagerfeld” portreli, zincir detaylı asimetrik çantalar, günlük yaşamda veya yaz partilerinde kurtarıcı rolü üstlenirken, modern ve çekici görünümleriyle dikkat çeken topuklu ayakkabılar, kendinden emin ve sofistike bir tarz sunuyor.

Boyner, Karl Lagerfeld’in özgün ve iddialı tasarımlarıyla yaz stilini tamamlamak isteyenleri Boyner mağazalarına, boyner.com.tr’ye, Boyner uygulamasına ve Boyner Now’a davet ediyor.