17-23 Haziran Haftasında Burcunuzu Neler Bekliyor?

17-23 Haziran haftası burcunuz için hangi değişimlerin kapılarını aralıyor birlikte inceliyoruz!

Getty / @haileybieber

17-23 Haziran Haftalık Burç Yorumları

Koç (21 Mart – 20 Nisan)

Bu hafta ev ve arkadaş ortamlarınızda daha sıkı bağlar kurabilirsiniz. Sosyallik açısından dolu dolu geçireceğiniz yeni haftada seçimlere zorlanabilirsiniz. Sakin kalın ve kalbinizden geçen seçeneği hayatınıza uyumlayın.

Boğa (21 Nisan – 20 Mayıs)

İlişki evinize aşılanan şifa ve sevgi enerjileri mevcut ilişkinizi düzeltmeye yardımcı olacak. 17-23 Haziran haftası sosyalliğinizin arttığı, yeni arkadaşlar edineceğiniz ve seyahat planları yapabileceğiniz harika bir dönemin başlangıcı olma özelliğini taşıyor!

İkizler (21 Mayıs – 20 Haziran)

Seçimlerle geçireceğiniz yeni hafta kapıda! Yaratıcılığa doğru kaydığınız ve hedeflerinizi değiştirmeye çabaladığınız 17-23 Haziran haftasında yer yer kafanız karışabilir. Seçimlere fazla odaklanmayın ve içinizden gelen sesi dinleyin. Yanlış tercih yapsanız bile yakın zamanda bunu değiştirmek için yeni fırsatlar doğabilir.

Yengeç (21 Haziran – 22 Temmuz)

Romantizmin yükselişe geçtiği, çekiciliğinizin artmaya başladığı yeni haftada aşk hayatınız için önem taşıyan yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Eğlence ve sosyallik tavan yapıyor, eski defterler artık kapanıyor!

Aslan (23 Temmuz – 22 Ağustos) 

Hırsınızın körükleneceği ve azminizin artacağı yeni haftayı sükunetle karşılıyorsunuz. Kariyer hayatınızda yeni atılımlar gerçekleştireceğiniz 17-23 Haziran haftasında romantizm düzeyiniz de zirveye ulaşacak.

Başak (23 Ağustos – 22 Eylül)  

Sevdiklerinizle daha sıkı bağlar kuracağınız bir hafta sizlerle olacak! Arkadaş buluşmalarınızda eski sevgililerinizle denk gelebilirsiniz. Bu karşılaşmalar yarım kalmış duyguların sonlanmasına veya yeniden alevlenmesine sebep olabilir.

Terazi (23 Eylül – 22 Ekim)

Bu hafta zihninizin canlanmasına ve kalbinizin beslenmesine zemin hazırlıyor. Önümüzdeki aylarda oldukça ihtiyaç duyacağınız bu yenilenme, şimdilerle iletişiminizin güçlenmesine ve anlayışın yükselmesine sebep olabilir.

Akrep (23 Ekim – 21 Kasım) 

Sabır dolu bir hafta sizlerle! Yeni yerler keşfedebilir, yeni insanlar tanıyabilir, yeni duygular hissedebilirsiniz. Yeniliklerle dolu haziran haftası sabrınızı sınarken, hayatta hızla ilerlemeniz için azminizi de arttırabilir.

Yay (22 Kasım – 21 Aralık)

Yengeç burcundaki Güneş, Merkür ve Venüs kavuşumu kalbinizin kapılarını aralıyor. Yeni aşklara yelken açacağınız bu haftada daha fazla hayal kurabilirsiniz. Kendinize güvenen tarafınızla daha sık bağlantı kurun ve hayallerinizin gerçekleşmesine yakından tanık olun!

Oğlak Burcu (22 Aralık – 19 Ocak)

Kontrolünüzü ve enerjinizi geri almanın vakti geldi çattı! Sevdiklerinizle daha sıkı bağlar kuracağınız, hedefleriniz için çok sıkı çalışacağınız ve hayatınız için önemli adımlar atacağınız yeni haftada güç sizinle!

Kova (20 Ocak – 18 Şubat)

Enerjinizin tavan yaptığı ve kendinizi eskisinden daha güçlü hissetmenizi sağlayacak olan yeni hafta, kendiniz için sağlam adımlar atmanıza destek olacak. Hayallerinize giden yolun sonunu görmeye çok az kaldığını hissediyor olabilirsiniz. Zirve hiç olmadığı kadar yakın!

Balık (19 Şubat – 20 Mart)

Heyecan, neşe ve sevgi tüm haftanızı kaplarken, romantizm beklentileri konusunda daha iyimser olabilirsiniz. 17-23 Haziran haftası; tatile çıkmak, yeni insanlarla tanışmak ve dostlukları güçlendirmek için harika bir zaman, kesinlikle değerlendirmelisiniz!