Met Gala 2024: Yıldızlar Geçidine Yakından Tanık Olun!

Her yıl olduğu gibi bu akşam da New York Metropolitan Müzesi’nde modanın zirvesine ulaşıyoruz! İşte modayı yeniden uyandıran Uyuyan Güzel temalı Met Gala 2024 Gecesi!

Getty / @zendaya

Metropolitan Müzesi Kostüm Enstitüsü için bağış toplamak amacıyla düzenlenen 2024 Met Gala gecesi, tüm dünyanın yakın takibinde! Türkiye saatiyle 00.30’da başlayan etkinlik, Uyuyan Güzel temasıyla New York’ta büyüleyici bir atmosferde gerçekleşiyor. Sanat, moda ve eğlencenin eşsiz bir buluşması olarak nitelendirilen bu özel gece, ünlülerin yaratıcı kostümleri ve etkileyici tasarımlarıyla adeta bir moda şölenine dönüşüyor.

Katılımcıların adeta büyülü bir ormandan çıkageldiği, birbirinden yaratıcı tasarımlarla Met Gala’nın ikonik merdivenlerini onurlandırdığı bu geceye kimlerin katılacağı ise gizemini koruyor. Her yıl olduğu gibi moda dünyasına yön veren bu değerli gecenin katılımcı listesi hiçbir zaman açıklanmıyor.

Gelelim 2024’ün en önemli gecelerinden olan Met Gala gecesinin ev sahiplerine… Geceye Bad Bunny cesur tarzıyla, Chris Hemsworth zarif duruşuyla, Jennifer Lopez göz kamaştırıcı ışıltısıyla ve Zendaya da benzersiz şıklığıyla ev sahipliği yapıyor.

2024 Met Gala, şimdiden unutulmaz anlara şahitlik ediyor. İşte geceye damgasını vuran yıldızların gala yorumları!

Gecenin ev sahipleri Zendaya ve Bad Bunny Maison Margiela, Jennifer Lopez Schiaparelli, Chris Hemsworth ise Tom Ford ile göz kamaştırıyor. 

Güzel oyuncu Lily James çiçekli Erdem elbisesiyle, Sex and The City’nin yıldızı Sarah Jessica Parker ise Richard Quinn ile kırmızı halıyı onurlandırıyor.

Taylor Russel’ın kırmızı halı tercihi Loewe iken Gigi Hadid’in çiçek işlemeli elbisesi Thom Browne imzasını taşıyor.