Met Gala’ya Daha Önce Hiç Katılmayan Ünlüler Listesi

Davet almanın oldukça güç olduğu bilinen Met Gala’ya sayılı günler kala, daha önce hiç bu töreni onurlandırmamış yıldızların listesini sizlerle paylaşıyoruz!

Her yıl etkinliği heyecanla beklememize sebep olan, Met Gala’nın müdavimleri Rihanna, Beyoncé, Blake Lively ve Madonna baş döndüren görünümlere imza atmayı başarıyorlar.

Tüm bu yıldızların yanında, müzik dünyasını kasıp kavuran; oyunculuklarıyla göz dolduran birçok ünlü Met Gala’ya daha önce hiç katılmadı ve katılmıyor. Gerek program çakışmaları gerekse kişisel sebepler dolayısıyla etkinliğe katılmayan yıldızların listesini magforher.com aracılığıyla sizlerle paylaşıyoruz!

İşte Met Gala’ya Geçmişten Günümüze Hiç Katılmamış Ünlüler

Britney Spears

Getty

Mayıs 2022’de konservatörlüğü sona erdiğinden kısa bir süre sonra Instagram hesabında “Met Gala’ya gidecektim ama bunun yerine köpeğimle küvete girdim ve pijamalarımı giydim 🐶😂 !!!” başlıklı bir gönderi paylaşmıştı.

Jennifer Aniston

@jenniferaniston

Adele

@adele

Met Gala’ya daha önce katılmamasıyla ilgili herhangi bir açıklama yapmayan Adele, olası bir katılımda tercih edebileceği görünümlerle aklımızı en çok kurcalayan yıldızlardan biri…

Jason Derulo

@jasonderulo

Her yıl ortalarda dolaşan “Jason Derulo Met Gala’nın ikonik merdivenlerinden düştü” söylemine illa ki şahit olmuşsunuzdur. Fakat bu iddiayı savunan görselin Cannes’da talihsiz bir şekilde düşen başka birine ait olduğunu ilk bizden duyun istedik. Çünkü Jason daha önce hiç Gala’ya katılmadı, haliyle de ikonik merdivenlerle sıcak temasa hiç girmedi.

Angelina Jolie

Gareth Cattermole/Getty Images

Bu oldukça şaşırtıcı!

Drake

@champagnepapi

Etkinliğe hiç katılmasa da olası bir katılım durumunda kırmızı halıyı kasıp kavuracak ikonik şarkıcı Drake’in etkinliğe katılmama sebebi gizemini koruyor.