96. Oscar Ödül Töreni’nde Öne Çıkan Güzellik Görünümleri

California’daki Dolby Tiyatrosu’nda gerçekleştirilen 96. Oscar Ödül Töreni’ne damgasını vuran güzellik görünümlerini birlikte inceliyoruz!

96. Oscar Ödül Töreni’nde Öne Çıkan Güzellik Görünümleri / @justjared

Birbirinden iddialı yapımların yarıştığı Akademi Ödülleri gecesi (halk arasında bilinen adıyla Oscar Töreni) 10 Mart’ı 11 Mart’a bağlayan gece yarısı gerçekleştirildi. Başarıların onurlandırılmasının yanı sıra moda ve güzellik anlarının da merakla beklendiği önemli gecede hangi makyaj trendlerine atıfta bulunulduğunu yakından inceleyelim.

Emma Stone

Poor Things’in başrol yıldızı Emma Stone, renkli elmacık kemikleri ve şeftali tonlarındaki dudakları ile salık bıraktığı saçlarını eşleştiriyor. Kırmızı halının en sade ve zarif yüzlerinden biri olan başarılı oyuncu güzelliği ile büyülüyor.

Ariana Grande

Pembe tonlarındaki makyajıyla Barbiecore trendine atıfta bulunan başarılı şarkıcı Ariana Grande, dalgalı at kuyruğu ile eşleştirdiği görkemli kirpikleriyle de ezber bozuyor!

Hailee Steinfeld

Baharın gelişini ve Oscar Töreni’ni bronz allıklarıyla onurlandıran Hailee Steinfeld, Latte Makeup‘tan esinlenilen makyajıyla karşımızda! Doğal bıraktığı kaşları ve sıkı topuzuyla güzelliğini ortaya çıkaran Hailee, kırmızı halının en dikkat çeken yıldızlarından.

Zendaya

Dune’un yıldızı Zendaya duru güzelliğini sergilemekten çekinmiyor! Sade makyajıyla dalgalı bıraktığı Bob kesim saçlarını mükemmel şekilde uyumlayan güzel oyuncu, mücevher tercihinde de elbisesinin renklerinden esinleniyor.

Florence Pugh

Kırmızı halıda sergilenen sade güzellik görünümlerinin aksine dumanlı göz makyajı tercihiyle öne çıkan Florence Pugh, dudaklarında nude ve pembe tonlarının eşsiz uyumunu yakalıyor.