96. Oscar Ödül Töreni’nde Öne Çıkan Kırmızı Halı Görünümleri

Jimmy Kimmel’in sunumuyla California’daki Dolby Tiyatrosu’nda gerçekleştirilen 96. Oscar Ödül Töreni’ne damgasını vuran kırmızı halı görünümlerini birlikte inceliyoruz!

96. Oscar Ödül Töreni’nde Öne Çıkan Kırmızı Halı Görünümleri / @zendaya

96. Akademi Ödülleri Gecesi kırmızı halısında Armani Prive tercihiyle boy gösteren Zendaya, ışıltılı elbisesini gösterişli küpeleri ve gümüş bilekliği ile eşleştiriyor.

Margot Robbie

Geçtiğimiz yıla damgasını vuran Barbie yapımının başrol yıldızı Margot Robbie, filmdekinin tam aksi görüntüsüyle karşımızda! Işıltılı, siyah ve Versace imzası taşıyan elbisesiyle geceye damgasını vuran Robbie, gösterişli bilekliği ve dağınık bıraktığı saçlarıyla salaş bir görünüme imza atıyor.

Anya Taylor Joy

Gümüş renkli ikonik Dior imzalı elbiseyle 96. Akademi Ödülleri’ni onurlandıran güzel oyuncu Anya Taylor Joy, beline kadar uzanan sarı saçları ve gösterişli mücevherleriyle gecenin en dikkat çeken isimlerinden biri.

Ariana Grande

Büyük pembe bir yorganı andıran Giambattista Valli imzalı elbisesiyle ezber bozan genç şarkıcı, pembe izler taşıyan Tiffany & Co. mücevherleriyle görünümünü tamamlıyor.

Emma Stone

Mint yeşili ve volanlı Louis Vuitton elbisesiyle kırmızı halıyı onurlandıran Poor Things’in yıldızı Emma Stone, sade kolyesi ve minik küpeleriyle tercihini sadelikten yana kullanıyor.

Florence Pugh

Dune’un yıldızı Florence Pugh her zamanki gibi sıradışı ve büyüleyici! Del Core imzası taşıyan gri elbisesi ile Bulgari kolyesini eşleştiren ünlü güzel, Oscar Ödülleri kırmızı halısının en çarpıcı isimlerinden.