La Roche-Posay ile Her Mevsim Güneş Koruması

Güneş deyince ilk akla gelen marka olan La Roche-Posay’in ikonikleşen ürünleri UVMUNE400 Invisible Fluid ve UVMUNE400 Oil Control Gel, en uzun UV ışınlarına karşı güçlü ve etkili filtresi Mexoryl 400 ile her mevsim cildinizi güneşin zararlı etkilerinden koruyor.

Güneş, sadece yaz aylarında değil tüm yıl boyunca cilt sağlığımızı tehdit  ettiği için güneş kremi kullanımı günlük cilt bakım rutinin en önemli ürünlerinden biri olarak öne çıkıyor.  Cilt bakım ürünleriyle hayatı değiştiren, dermatologların en çok tavsiye ettiği marka olan La Roche-Posay’in ANTHELIOS UVMUNE 400 serisi, geniş spektrumlu çok yüksek koruma özelliği ile yıl boyu her gün UVB/UVA ışınlarına karşı cildinizi koruyor. UV filtrelerinde son 30 yılın en büyük inovasyonu olan UVMUNE400, en uzun dalga boyuna sahip güneş ışınlara karşı etkili koruma sağlayan tek filtre olan Mexoryl 400  teknolojisi ile üst düzey koruma sağlıyor. 

LA ROCHE POSAY ANTHELIOS UVMUNE 400 OIL CONTROL GEL-CREAM SPF50+

Güneş ışığına maruz kalan yağlı, karma ve akneye eğilimli ciltler için geliştirilen Anthelios UVMUNE400 Oil Correct Gel, hızla emilen ve gün boyu yağlı his bırakmayan formülü ile geniş spektrumlu güneş korumasısunuyor. İçeriğindeki AirliciumTM,  sebum ve ter kaynaklı parlama sorununu kontrol altına alarak 12 saat boyunca matlaştırıcı etki* sağlıyor. Cilt kusurları görünümünü azaltan, tek üründe çok etki sunan Anthelios UVMUNE400 Oil Correct Gel,  SPF50+ içeren ve göz yakmayan özel formülü ile yüz ve göz çevresinde kullanılabiliyor. 

*Tüketici testi,130 kişi,28 gün

La Roche Posay Anthelios UVMUNE400 Oil Control Gel-Cream SPF50+, 50 ML İçin Tavsiye Edilen Satış Fiyatı: 799.90 TL

LA ROCHE POSAY ANTHELIOS UVMUNE 400 INVISIBLE FLUID SPF50+

Güneş ışığına maruz kalan tüm cilt tipleri için uygun olan Anthelios UVMUNE400 Invisible Fluidgörünmez hafif dokusu, kuma,suya ve tere dayanıklı formülüyle cilt tarafından hızla emiliyor. En derine etki eden UV ışınlarına karşı en etkili filtreye sahip olan güneş koruyucu krem, SPF50+ içeren çok yüksek faktörlü güneş koruması ile yağlı ve yapışkan bir his bırakmıyor, göz çevresinde de kullanılabiliyor.

La Roche Posay Anthelios UVMUNE400 Invisible Fluid SPF50+, 50 ML İçin Tavsiye Edilen Satış Fiyatı: 799.90 TL