H&M Studio Resort Capsule Koleksiyonu Tasarımları İtalyan Yazı Havasını Getiriyor

Yaz partileri için sezon yaklaşırken, H&M Studio Resort Capsule Koleksiyonu ile feminen siluetler, renkli baskılar ve güneş gibi parlayan rekler ön plana çıkıyor. Rüya gibi beliren İtalyan palazzoları, eşsiz Venedik esintisi ve deniz kabuklarıyla süslenen, büyülü mağaralar ve özel eserlerden ilham alan bu eşsiz koleksiyon, tatilde ve tatil ruh halinde olmanın eşsiz zevkini sizlerle buluşturuyor.

Mandalina, bal sarısı ve fıstık renginden oluşan zengin renk paletine, özel dokulu nakışlar ve göz alıcı baskılar eşlik ediyor. Altın sarısı elbiseler, takımlar, plaj kıyafetleri ve mayolar koleksiyonda çokca yer alıyor. H&M Studio Resort Capsule Koleksiyonu 9 Mayıs 2024 tarihinde hm.com’da online olarak satışa sunulacak.

“Bu tasarımlar H&M Studio Resort kapsülüne cesur bir eğlence ruhu enerji veriyor. Yaratıcılık ve detaylara gösterilen özen her parçaya eşsiz bir derinlik katıyor. Sade şıklığın kapsayıcı ruh haliyle, tüm durum ve tüm kişileri kapsayan, göz alıcı ama bir o kadar da rahat olan eşsiz görünümler yaratmak istedik,” diyor H&M Kadın Giyim Tasarım Müdürü ve Kreatif Danışmanı Ann-Sofie Johansson.

Anahtar parçalar cesur ve rüya gibi tasarımlara vurgu yapıyor. V yakalı ince desenli elbise ve bal rengi oversize takım geceler için öne çıkan parçalardan. Pileli etek ve omzu açık üstten oluşan beyaz dantelli iki parça ise cesareti göstermeye teşvik ediyor. Siyah fırfır süslemeli maksi kaftan, özel baskılı ipek gömlek ve şort takımın yanı sıra, gündüzden geceye her an için kullanılabilecek, eşsiz sadeliğe sahip bir çok kıyafet ve mayolar koleksiyonda adeta birbiriyle yarışıyor. Aksesuarlar, heykelsi tasarım ve boncuklu mücevherlerin yanı sıra, özel dokulu altın deri sandaletler ve buna uyumlu bir mini çanta ile Studio Resort Capsule sahip olduğu maksimalist havayı genişletiyor.

H&M Studio koleksiyon tasarımcısı Angelica Grimborg, “ Heyecan verici yaz kaçamakları için tasarlanan bu özel koleksiyon, sizi havuz başında sabah güneşinin doğuşundan, gece partilerine kadar alıp götürebilecek çok yönlü parçalarla hazırlanmış, eşsiz bir çekiciliğe sahip” diyor.

Koleksiyon’da özel dokular, organik ipek, organik pamuk, geri dönüştürülmüş polyester, Lenzing EcoVero™ viskon ve Tencel™ liyosel gibi üstün kaliteli kumaşlarla buluşuyor. Ayrıca, takıların bir kısmı geri dönüştürülmüş pirinçten yapılmıştır.