Met Gala 2024 Kırmızı Halı’da Öne Çıkan Güzellik Görünümleri

Modanın yeniden uyanışına tanıklık ettiğimiz Met Gala sona ererken geceye damgasını vuran güzellik görünümlerini sizin için bir araya getirdik.

Getty / @kendalljenner

Her yıl mayıs ayının ilk pazartesisi Metropolitan Müzesi Kostüm Enstitüsü için bağış toplamak amacıyla düzenlenen 2024 Met Gala gecesi, birbirinden çılgın moda ve güzellik görünümlerine ev sahipliği yapıyor. Bu yılın teması Uyuyan Güzel etrafında gerçekleştirildiğinden gecede yıldızların büyülü bir ormandan ikonik merdivenlere kadar olan serüvenini inceledik. Şimdi ise sıra gecenin güzellik görünümlerinde!

Yolculuk başlıyor!

Met Gala 2024’ün Öne Çıkan Güzellik Görünümleri

Gigi Hadid

Getty

Kırmızı yanaklarıyla eşleştirdiği parlak kırmızı dudaklarıyla zor bir güzellik trendinin altından başarıyla kalkan güzel model, Bob model sarı saçlarıyla görünümünü tamamlıyor.

Sydney Sweeney

Getty

Sarı buklelerinin aksine siyah küt saç tercihiyle geceye katılan Sydney Sweeney, ışıltılı teni ve çarpıcı göz makyajıyla geceye imzasını attı.

Tyla

Getty

Taze kesimi ve parlak dalgalı saçlarıyla uyumladığı kalın astarlı göz makyajı Tyla‘ya asi bir görünüm yaratmasında epey yardımcı olmuş gibi gözüküyor. Tabii burada kaşa atılan çiziği de unutmamak gerek.

Sabrina Carpenter

Getty

Açık mavi göz farı ve mandalina tonundaki allığıyla doğal güzelliğini sergilemekten çekinmeyen Sabrina, dudaklarında da yine soft tonlara yer veriyor.

Doja Cat

Getty

Beklenmedik makyajıyla Doja Cat bu gecenin zirvesine yerleşmeyi kesinlikle hak ediyor! Dumanlı göz makyajı ve jilet gibi keskin astarını parıltılı göz yaşlarıyla süsleyen Cat, gerçek bir sanat eseriyle kırmızı halıyı onurlandırıyor.

Rosalía

Getty

Mükemmel dudak kombinasyonunu büyük saç aksesuarıyla tamamlayan güzel şarkıcı Rosalía, yıl boyu deneyimleyeceğimiz bir makyaj trendinin kapılarını aralıyor; hafif dumanlı gözler ve çarpıcı dudaklar…