Cilt Bakım Rutininize Çok Yönlü Bir Dokunuş!

Frudia ürünleri sadece Watsons mağazalarında, Watsons.com.tr’de ve Watsons Mobil Uygulaması’nda!

Günlük yaşamın stresi ve çevresel faktörlerin etkisiyle, cildimiz gün geçtikçe daha fazla bakıma ihtiyaç duyuyor. Frudia Green Grape Gözenek Kontrol Serisi, doğanın en saf ve etkili bileşenlerini kullanarak cildinize özel bir bakım sunuyor. Kore’deki çiftliklerden özenle seçilen yeşil üzümlerin özleri sayesinde cildinizi besliyor, sağlıklı ve pürüzsüz bir cilde kavuşmanızı sağlıyor. 

Gözeneklerinizle vedalaşmak ve cildinizin doğal ışıltısını ortaya çıkarmak için Frudia Green Grape Gözenek Kontrol Serisi’ni keşfedin!

Frudia Green Grape Köpük Gözenek Kontrol Temizleyici 145ml/ 269,90 TL

Frudia Green Grape Köpük Gözenek Kontrol Temizleyici, içeriğindeki E vitamini sayesinde ciltteki sebumu kontrol altına alarak cildi rahatlatmaya yardımcı oluyor. Gözenekleri sıkılaştırarak pürüzsüz, temiz ve yumuşak bir cilde sahip olmanıza katkı sağlıyor. 

Frudia Green Grape Pore Peeling Ped / 34,95 TL

Cilt PH’ına uygun tasarlanan Frudia Green Grape Pore Peeling Ped, kabartmalı yüzeyi sayesinde tüm yüzünüzü nazikçe temizleyerek pürüzsüz ve yumuşak bir görünüme kavuşmanızı sağlıyor. İçeriğindeki zengin yeşil üzüm konsantrasyonu ve salisilik asit fazla sebum salgılanmasını önlemeye ve gözenek görünümünü azaltmaya destek oluyor. Büyük boy ve çift taraflı kullanılabilen yapısı sayesinde cildinizi derinlemesine temizliyor, her kullanımda pürüzsüz ve ferahlatıcı bir deneyim sunuyor.

Frudia Green Grape Gözenek Kontrol Soyulabilir Burun Maskesi 60g / 369,90 TL

Siyah nokta görünümünü azaltmaya ve aşırı sebumu dengelemeye destek olan Frudia Green Grape Gözenek Kontrol Soyulabilir Burun Maskesi, cildinize canlı ve aydınlanmış bir görünüm kazandırıyor. Özel formülü sayesinde gözenekleri derinlemesine temizleyen ve sıkılaştıran maske, T bölgesi ve çene üzerine uygulamaya uygun dokusu sayesinde rahat bir kullanım sunuyor.

Frudia Green Grape Gözenek Kontrol Tonik 195ml / 529,90 TL

Özenle seçilen Kore çiftlik üzümlerinden elde edilen Frudia Green Grape Gözenek Kontrol Tonik, nemlendirici özelliğinin yanı sıra gözenekleri sıkılaştırarak cilt dokusunu geliştiriyor. Cildin kendi kendini arındırma kabiliyetini artırıyor. Sebumun aşırı salgılanmasının önüne geçerek yatıştırıcı bakım sağlıyor. 

Frudia Green Grape Gözenek Kontrol Serum 50g/ 699,90 TL 

Frudia Green Grape Gözenek Kontrol Serum, gözenekleri sıkılaştırarak cilt dokusunu geliştirmeye yardımcı oluyor. Cildin kendi kendini arındırma kabiliyetini güçlendirmeye ve sağlıklı bir parlaklık kazanmasına destek olan serum,  yüksek oranındaki yeşil üzüm özü ve E vitamini içeriğiyle, yağ ve sebumun kontrol altına alınmasına yardımcı oluyor. 

Frudia Green Grape Gözenek Kontrol Krem 55g / 749,90 TL

Frudia Green Grape Gözenek Kontrol Krem, formülünde yüksek oranda bulunan yeşil üzüm özünün temel içeriği tanen sayesinde gözeneklerdeki sebum ve kiri derinlemesine temizliyor. Yorgun görünen cildinizi rahatlatırken, nem dengesi de sağlıyor. 

Frudia Green Grape Sebum Gözenek Kontrol Güneş Kremi SPF 50 50g / 499,90 TL

Frudia Green Grape Sebum Gözenek Kontrol Güneş Kremi, SPF 50 koruması sayesinde UVA ve UVB ışınlarına karşı yüksek koruma sağlıyor. Gücünü yeşil üzümden alan güneş kremi, cildinizin sebum dengesini düzenleyerek daha sağlıklı ve canlı bir görünüm kazanmasını sağlıyor.