Kate Winslet’in Yer Aldığı Kampanya, Özel Çift Kayışlı Yeni MINI DOLCEVITA Serisini Kutluyor

2023 yılında piyasaya sürülen MINI DOLCEVITA serisi bu yıl çift kayışlı yeni modellerle zenginleşiyor. Siyah, taba, pembe, kırmızı, turuncu ve petrol yeşili Nappa derisinden olan bu yeni kayışlar, Longines özel tasarımıyla bileği yumuşak bir şekilde kavrıyor. Pırlantalı ve pırlantasız seçenekleriyle ikonik dikdörtgen kasasında sunulan yeni MINI DOLCEVITA modelleri, zarafetin ince ayrıntılarda gizli olduğunu bir kere daha gözler önüne seriyor. Kanatlı kum saati logolu marka, yeni saatlerin tanıtımında Zarafet Elçisi Kate Winslet ile işbirliğine giderek aktrisin zamana olan eşsiz bakış açısını öne çıkaran özgün bir reklam kampanyasına imza atıyor.

Klasik stili, gösterişten uzak duruşu ve farklı zevklere hitap eden seçenekleriyle modern olduğu kadar zamansız da olan Mini DolceVita, Longines’in mütevazı lüks ve zarafet anlayışının mükemmel bir yansıması. Çarpıcı modernlikte Mini DolceVita mücevher saat, markanın 1927 tarihli modelinden esinlenen Longines DolceVita serisine ait.

Mini DolceVita ailesi bu yıl özel Longines tasarımlı yeni deri kayışlarla zenginleşiyor. Yumuşacık ve konforlu bu kayışlar, farklı renk ve ölçülerde sunuluyor.  Binicilikte, üzengiyi eyere bağlayan deri kayışlarda olduğu gibi sıcak damgayla birden altıya kadar numaralandırılan kayış delikleri, Longines’in kalbinde çok özel bir yeri olan binicilik dünyasına ince bir atıfta bulunuyor.

Yüksek hassasiyetli L178 quartz/pilli mekanizmayla donatılmış, üç bara (30 metre) kadar suya dayanıklı, 21,50 mm x 29,00 mm ölçülerinde dikdörtgen biçimli paslanmaz çelik kasalı Mini DolceVita modellerinin, her biri zarif ve eşsiz altı versiyonu bulunuyor.

Bu modellerin üçü, Roma rakamlı gümüş dikdörtgen kadranında flinqué deseniyle öne çıkıyor. Zarif geometrik motifleri, kabartmalı meneviş görünümü veriyor. Kadran, boyalı Roma rakamları ve mavi çelik ibrelerle tamamlanıyor. Kare biçimli küçük saniye alt kadranı, saat 6 yönünde yer alıyor. Çift kayış tasarımıyla öne çıkan modeller, siyah, taba ve pembe renk seçeneklerine sahip Nappa deriden üretiliyor. Taba ve pembe kayışlı modeller, 38 adet Top Wesselton pırlanta ile bezeli olarak geliyor.

Serinin diğer üç modeli ise yuvarlak, gümüş gün ışığı desenli Cosmo kadrana sahip. Mat beyaz saat göstergesi, iç taraftaki daireyi dışarıdaki kare motifinden ayırıyor. Kadran tasarımı, saat 6 yönünde küçük, yuvarlak, mat beyaz renginde saniye alt kadranıyla tamamlanıyor. Boyalı Roma rakamları, uzun indeksler ile mavi çelik ibreler, kadranın açık tonlarda sade tasarımına tezat oluşturuyor. Koleksiyonun modern zarafeti, kırmızı, turuncu veya petrol yeşili Nappa deriden kayışlarla hayat buluyor.

Başrolde Kate Winslet ile yeni bir reklam

Marka, bu çarpıcı modelleri öne çıkarmak üzere Zarafet Elçisi Kate Winslet ile yeni bir reklam kampanyası hazırlığında. Göz alıcı sahil manzarasına karşı sinematik bir perspektiften kadrajlanan görseller, oyuncunun zaman anlayışına vurgu yapıyor. Zaman… yalnızca anı yaşama zamanı. ​

Dünyaca ünlü fotoğrafçı Greg Williams, reklam filmlerine ustaca dokunuşuyla Kate Winslet’in zarafetini tüm doğallığı ve içtenliğiyle yakalıyor.