Paris Moda Haftası 2024’ün En Çarpıcı Moda Anları

26 Şubat – 5 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilen Paris Moda Haftası 2024’ün en çarpıcı moda anlarını incelemek için doğru adrestesiniz!

Paris Moda Haftası 2024’ün En Çarpıcı Moda Anları / Getty / @emrata

Sonuna yaklaştığımız Paris Moda Haftası 2024, gerçekleştirilmeye başladığı günden beri birbirinden farklı tasarımlara ev sahipliği yapıyor. Podyumlarda dünyaca ünlü markaların kreatif direktörleri tarafından sergilenen defilelerde; farklı konseptler, göz alıcı aksesuarlar ve yaratıcı görünümlere yer verildi. İşte moda haftasını yakın markaja aldığımızda karşılaştığımız en çarpıcı moda anları:

Schiaparelli Saç Kravatları

Getty

Hayranlık uyandıran ve beklenmedik tasarımlarıyla podyumların tozunu attıran Schiaparelli, Paris Moda Haftası 2024’e saç örgüsü görünümündeki kravatlarıyla damga vurdu!

Kreatif direktör Daniel Roseberry tarafından hazırlanan koleksiyon genel anlamıyla oldukça sevildi ve haftanın en çok ilgi gören defilelerinden biri oldu.

Julia Fox Pressiat İçin Yürüdü

Getty

Pressiat’ın Paris Moda Haftası 2024 podyumu için sürprizi Julia Fox oldu! 2023 için tercihini Halsey’den yana kullandığını hatırladığımız marka yeni kreasyonunu The Mob-Wife Estetiği‘ne ithaf ediyor!

Acne Studios in Paris

Getty

Moda tutkunlarının favori markası Acne Studios, özgünlüğü ortaya koyduğu moda haftasında el çantası formundaki elbiseleri oldukça sevildi. Bu beklenmedik tasarım haftanın en çok ilgi gören tasarımlarından biri oldu.

Chemena Kamali’nin Chloé Çıkışı

Getty

Yakın zamanda yeni kreatif direktör transferi gerçekleştiren Chloé, moda haftasına güzel bir başlangıç yaptı. Chemena Kamali’nin fırfırlı şifon elbisesi ve peluş saç bandı dikkatleri üzerine çekerken, podyum sonunda modelin küçük çocuğu sahneye koştu ve annesine sarıldı.

Bu tatlı ana tanıklık edenler çok heyecanlandı ve podyum olabilecek en samimi şekilde sonlandı!