Atelier Lanazir İle Yaşam Alanlarınızda Bahar Çiçeklerinin Enerjisini Hissedin

Bahar denilince de akla ilk gelen şey çiçekler ve onların enerjisi. %100 el işçiliği ile kendine özgü bir stili olan Atelier Lanazir, örgü ve nakışla hayat bulan hem dekorasyon koleksiyonuyla gelenekselliğini kaybetmeden, geçmişe atıfta bulunarak günümüze uyum sağlamayı başarıyor.

Atelier Lanazir İle Yaşam Alanlarınızda Bahar Çiçeklerinin Enerjisine Tanık Olun

Şarkı sözlerinde, sofralarda, en romantik anlarda ve bahar geldiğinde, hayatımızın hemen hemen her anında karşımıza çıkan çiçekler, bütün stillerin içinden hayatlarımıza dokunuyor. Çiçeklerin cömert güzellikleri, yaşanılan anlara bambaşka bir sihir katarken, evin her odası bahar mevsimine selam veriyor.  Atelier Lanazir, çiçeklerden ilham alarak yarattığı yastık koleksiyonuyla bahar mevsimini karşılıyor.

“Eşsiz ve benzeri olmayan” anlamına gelen Atelier Lanazir, kadının gücüne ve emeğine destek vererek, yüksek kalite anlayışı ve %100 el işçiliğiyle zamansız çantalar ve yastıklar tasarlıyor. Renklerin ve gelenekselliğin enerjisini, klasikleşen modeller ve desenlerle birleştirerek, tasarımlarında birinci sınıf iplikler, dokuma, kadife kumaşlar ve malzemeler kullanan marka; güncel trendleri de yakalamaya çalışarak ve modernize ederek özgün bir duruş sergiliyor.

Hem dekoratif serisi hem de moda serisiyle tasarımlarını gerçekleştiren Atelier Lanazir, yüzde yüz el yapımı birbirinden renkli ve canlı çanta ve yastık modelleriyle her zaman yanınızda ve evlerinizde olacak. Atelier Lanazir, tasarımlarıyla, şık, elegan ve zamansız bir stile imzasını atıyor.

Her tarza uygun stile sahip tasarımlarıyla günün her saatinde size eşlik edecek bir Atelier Lanazir modeli, mutlaka bulacaksınız. Zevk sahibi ve el işçiliğinin kıymetini bilen kadınlara hitap eden Atelier Lanazir, geçmişin çizgilerini bugünle birleştiriyor.

Markanın yaratıcısı kadın girişimcinin örgü ve nakışla tanışması küçük yaşlarına dayanıyor. Anneannesi Fransa’da nakış öğretmenliği eğitim almış olan girişimci, bu sebepten ötürü çocukluğunu hep kumaşlar, astarlar, iplikler, yünler ile moda dergilerinin içinde geçiriyor. Çocukluktan beri örgüye, nakışa ve zanaata hem ilgisi hem de yatkınlığı olan markanın kurucusu; 2019 yılında tek başına hobi olarak başladığı bu işe, model sayısını arttırarak ve zamanla gelenekselle modernizmi sentezleyerek, hem aile geleneğini devam ettirmek ve hem de Atelier Lanazir ile birlikte kadın emeğinin değerini vurgulamaya çalışıyor. Özellikle nakışlı modellerin baskı olmadığını, hepsinin elde tek tek, kutu kutu işlendiğini, işin içinde büyük bir emek olduğunu dekorasyon ve moda tutkunlarına göstermek isteyen girişimci, zamanla bu emeğini tüm Dünya’ ya tanıtmayı amaçlıyor.

Atelier Lanazir’in tasarım aşamasına destek olmak isteyen Anadolu’daki kızlarımıza ulaşarak hem ileride istihdam sağlamak hem de örgü ve nakışın geleneksel değerini her zaman yaşatmayı hedefleyen marka için sürdürülebilirlik, bu markanın temel kaynağını oluşturuyor.