Tenniscore, Moda Dünyasında Yükselişe Geçiyor!

Zendaya’nın öncülüğünde yeniden yükselişe geçen Tenniscore trendi, bu ilkbaharda tenis sporundaki nazik çizgileri üzerinizde taşımanıza olanak sağlıyor!

Tenniscore, Moda Dünyasında Yükselişe Geçiyor! / Photos Credits: Getty

Office Siren, Mob-Wife, Coquette moda akımlarının ardından yeniden gündeme gelen nostaljik ve lüks trend Tenniscore, Zendaya ile yeniden canlanıyor! Güzel oyuncunun başrolünde yer aldığı yeni filmi Challengers‘ın lansmanlarından aşina olduğumuz Tenniscore trendi, yıllar sonra dünyada büyük yankı uyandırıyor. Temiz beyazlar, tatlı kremler, koyu yeşiller ve sert siyahların hüküm sürdüğü bu trend, geçmişten günümüze dayanan en sarsıcı moda akımlarından biri olarak karşımıza çıkıyor.

Minimalist modanın yükselişe geçtiği 2024 ilkbaharında kadınlar, kıyafet tercihlerini şık ve şehirli bir görünüm sunan estetik parçalardan yana kullanıyorlar. Tenisçilerin tercih ettiği ana unsurlar; temiz çizgiler, zarif detaylar ve sade renkler de bu anlayışta olduğundan tenis dünyası, en büyük ilham kaynaklarımızdan biri haline geliyor.

Oldukça basit bir giyinme tarzına dayanan Tenniscore, bunu yaparken sessiz lükse de atıfta bulunuyor. Işıltılı kort elbiseleri, görkemli aksesuarlar, topuğuna tenis topu iliştirilmiş yüksek ayakkabılar… Bu özgün detayların tümü dünya üzerinde nadir yapılan bu sporun ince yankılarını görünümlerinize dahil ediyor.

Trendlere uyum sağlamak ve hızla değişen moda dünyasından geri kalmamak için bu akıma hemen dahil olmayı unutmayın!