Hem Vintage Hem Modern! Yeni Trend Office Siren’ın Çarpıcı Detayları

90’ların unutulmaya yüz tutmuş moda akımı Office Siren, günümüzün trend öncüsü TikTok tarafından yeniden canlandırılıyor!

Hem Vintage Hem Modern! Yeni Trend Office Siren’in Çarpıcı Detayları / @lexxola

Moda rüzgarının kurumsala olan etkileri sokağa taşıyor! TikTok içerik üreticilerinin radarına giren ve yaratıcı şekilde sergilenen görünümler, 90’ların unutulmaya yüz tutmuş trendi Office Siren’i yeniden canlandırdı.

Parıltılı parti elbiseleri ve görünür tangalar yerine Y2K ofis kıyafetleri, 2024 podyumlarını süslemeye başladı bile. Kalem etekler, ipek gömlekler, ince topuklular ve kemik gözlüklerin görünümlerde yer bulduğu akımda vintage rüzgarları estirirken modernizme de atıfta bulunabilirsiniz.

@lanaviish 💋🖤 #officesiren #90sminimalism #thedevilwearsprada #cbk #cbkstyle #giselebundchen #bayonetta #bayonettaglasses #miumiu #miumiuglasses #90s #minimalism #bellahadidstyle #corporate #corporatefashion #corporatestyle #corporategirlies #carolynbessettekennedy #carolynbessettekennedystyle #fashiontiktok #fashiontok #style #styleinspo #2000s #2000sfashion #2000sstyle #therow ♬ som original – linno 𑄽ৎ

Çoğumuz Y2K kurumsal kültürüne hiç tanık olmamış Z kuşağı mensubu olduğumuz için, bu trendi yeni yeni deneyimlemeye başlayabiliriz. Peki bu trendi nasıl sokak stiline dönüştürüp yorumlayabiliriz?

Street-Office

Getty Images

Asi ve tehlikeli! Güzel model Bella Hadid, kumaş pantolonu, derin dekolteli çizgili gömleği ve üzerine tercih ettiği deri ceketle oldukça sarsıcı gözüküyor. Görünümünü sarkıntılı küpeler ve kemik gözlükle taçlandıran Hadid, her zaman trend ve şık kalmaı başarıyor.

Dökümlü Blazer

@KARLAWELCHSTYLIST

Deri dekolteli büstiyer üzerine oversize kahve tonlarında tercih ettiği ceketiyle Office Siren’e atıfta bulunan Hailey Bieber, bu trendin de en güzel temsilcilerinden biri!

Ceket Elbise

@SOFIARICHIEGRAINGE

Instagram’ın sevilen yüzü Sofia Richie Grainge ceket elbisesi ve büyük dikdörtgen deri çantasıyla, yeni ilhamınızı size vermek için hazırlanıyor.