Renderchi, Mobilyaya Spiritüel Bir Bakış Açısı Sunuyor

Tasarımlarında “Chi” felsefesini esas alan Renderchi, kozmik enerjiyi mekanlara taşıyarak mobilyayı spiritüel bir bakış açısıyla ele alıyor. Geleneksel ve moderniteyi bir araya getiren marka, tamamen elde tasarlanan ahşap mobilya ve aydınlatmalarıyla geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

Renderchi, Mobilyaya Spiritüel Bir Bakış Açısı Sunuyor

Evren bir bütündür ve her şey birbirine bir noktada bağlıdır. Bu sebeple yaşam alanlarımız da düşünce ve enerji yapımızı etkiler. Chi felsefesi öğretileri, bu enerjinin ve dengenin nasıl kurulması gerektiğini açıklar. Renderchi, bu öğretileri temel alarak tasarımlarını şekillendirir, bilinçaltı kodlarımızı olumlu yönde etkiler. Markanın koleksiyonunda lambaderler, abajurlar, yan sehpa, mumluklar ve komodin gibi ürünler bulunur; hepsi doğanın kalbinden gelen ahşapla üretilmiş ve usta eller tarafından hayat bulmuştur. Aydınlatmalar ve lambaderler Renderchi’nin öne çıkan ürünleridir.

Tasarım hayatı boyunca dokulara olan ilgi, merak ve arayışıyla bilinen Kadir Tolay, Renderchi’yi kurarken “geleneksel dokuları modern çizgilerle buluşturmak” mottosuyla yola çıkmıştır. Tasarımcı, hayata karşı olan spiritüel bakış açısını tasarımlarına yansıtarak kusurlu kusursuzluğu arayan, evrensel enerjiyi mekanlara davet eden ürünler ortaya çıkarmış ve markayı hayata geçirmiştir.

Renderchi, Mobilyaya Spiritüel Bir Bakış Açısı Sunuyor

Marka ismi olan Renderchi, Chi enerjisinin etkileyici gücünden ve tasarım sürecinin son aşaması olan ‘render’ kelimesinden esinlenerek belirlenmiştir. Markanın logosunda altın oranı temsil eden Fibonacci dizisi kullanılmıştır, bu da Renderchi’nin evrensel bütünlüğü, bağımsızlığı ve özgürlüğünü sembolize eder.