Nautica Sonbahar-Kış 23/24 Yeni Koleksiyonu

Nautica Sonbahar-Kış 23/24 yeni koleksiyonu ile birçok farklı stile uygun, zamansız parçalarla birlikte minimalist tarz şıklığını tasarımlarına yansıttı.

Nautica Sonbahar-Kış 23/24 Yeni Koleksiyonu

Marka, bu sonbahar rahat yaşam biçiminden ve doğadan ilham alarak tasarladığı koleksiyonuyla karşımıza çıkıyor. Koleksiyon, rahat yaşam tarzını benimseyen, doğaya karşı duyarlı, çevre bilincine sahip ve özgü ruhlu insanların sesi oluyor. Bu doğrultuda hazırlanan yeni koleksiyon, City Cool, Reconnect, Competition, ve NavTech olmak üzere dört farklı temadan oluşuyor. Nautica Sonbahar-Kış koleksiyonunun renk paletinde ise sarı, gri, lacivert, turuncu, toprak, kırmızı, siyah ve kahve tonları yer alıyor.

City Cool: Minimal şıklık

City Cool teması, zamansız parçalarla minimal şıklığı yakalamak isteyen gruba hitap ediyor. Şehir hayatının hızına ve dinamizmine uyum sağlayan tema, günün her saati rahatlıkla giyilebilecek parçalardan oluşuyor. Konforun ön planda olduğu City Cool temasında, fonksiyonel montlar, grafik detaylı trikolar, gömlekler, sweatshirtler ve eşofman altları yer alıyor.

Nautica Sonbahar-Kış 23/24 Yeni Koleksiyonu

Reconnect: Doğandan ilham alınan tasarımlar

Recoonect temasını doğadan ilham alarak tasarlayan Nautica, çevre bilincine sahip, doğayla bütünleşmeyi seven, otantik bir yaşam biçimini arzulayan ve geri dönüşüme önem verenlere hitap ediyor. Bu temayla, doğayı keşfederken tarzınızı ifade edebilir, maceracı ruhunuzu ortaya çıkarabilirsiniz. Temada, çevresel etkiyi azaltmak amacıyla geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilen parçalar, kürk detaylı montlar, polarlar, renkli trikolar, oversize gömlekler ve kadife sweatshirtler ön plana çıkıyor.

Competition: Genç ve özgür ruh

Nautica’nın Competition teması Z kuşağını hedef alarak tasarlandı. Bu tema, yaratıcı ve spontane yaşam tarzını benimseyen genç ve özgür ruhlara hitap ediyor. Daha renkli, canlı, heyecanlı, dinamik bir tema olarak karşımıza çıkan Comeptition’da, bloklamalı eşofman takımlar, oversize pololar ile renkli baskılı sweatshirtlerin yer aldığı temada büyük logo kullanımını görüyoruz.

Nautica Sonbahar-Kış 23/24 Yeni Koleksiyonu

NavTech: Sade ve fonksiyonel tasarımlar

NavTech teması hem spor yapan hem de günlük yaşamda giyilebilecek sade ve fonksiyonel parçalardan oluşuyor. Teknik kumaşlardan tasarlanan ürünler arasında eşofman takımları, t-shirtler, pololar, yelek ve sweatshirtler yer alıyor. Aynı zamanda NavTech temasında su geçirmeyen yağmurluk ve montlara da ön plana çıkıyor.