H&M Studio SS24 Koleksiyonu Paris Moda Haftası’nda Özel Sergiyle Tanıtılıyor

H&M, H&M Studio S/S24 koleksiyonunu Paris Moda Haftası sırasında Palais Garnier yakınlarındaki tarihi bir binada bir süre açık olacak eşsiz bir sergi ile tanıtıyor.

H&M Studio SS24 Koleksiyonu Paris Moda Haftası’nda Özel Sergiyle Tanıtılıyor

‘La Maison’ olarak adlandırılan bu sürükleyici alan, özel olarak inşa edilmiş bir ortamda sunuluyor. Showroom ve arşiv parçalarından oluşan şık ve sofistike bir Paris dairesi fikri altında hayal edilerek oluşturuluyor. Mekânın açılışı 26 Şubat tarihinde düzenlenen özel bir lansman partisiyle yapıldı ve Ama Lou modaseverlerden oluşan samimi bir kalabalığa performans sergilerken, DJ Honey Dijon da partinin ardından birbirinden eğlenceli parçalar çaldı.

Konuklar arasında Iris Law, Alexa Chung, Hari Nef, Jill Kortleve, Tina Kunakey ve Caroline Daur yer aldı. 

Paris’te 27 Şubat tarihinden 29 Şubat’a kadar halka açık olan ‘La Maison’ alanı, H&M Studio’nun son teknoloji kullanarak estetiğini geliştirdiği görseller ile çarpıcı anlar yaratmak için tasarlandı. H&M’in ikonik kırmızı tonuyla oluşturulmuş atmosfere sahip olan sergi, ziyaretçilere geçmişten bugüne H&M Studio koleksiyonlarını keşfetmeye davet ediyor. Sanatsal enstalasyonlara sahip sergi, bir dizi temalı odalardan oluşuyor. Önümüzdeki S/S24 koleksiyonundan önemli parçalar, koleksiyonun yaratıcı görsel keşiflerini içeren dev bir hikaye kitabının Sürrealist enstalasyonunun yanında sergileniyor. Ayrıca, H&M Studio’nun ikonik yumuşak görünümlü çantasının eğlenceli enstalasyonlarının yanı sıra arşiv H&M Studio koleksiyonlarının basılı görüntüleri de yer alıyor.  İkonik çantasının sınırlı sayıda üretilen pudra mavisi versiyonu sergide özel olarak satın alınabiliyor.

H&M Studio SS24 Koleksiyonu Paris Moda Haftası’nda Özel Sergiyle Tanıtılıyor

“H&M Studio sergisinin açılış partisi muhteşemdi!  Sergi, yaklaşan S/S24 koleksiyonumuzu Paris Moda Haftası sırasında beklenmedik bir şekilde sunmak için bir fırsat” diyor H&M’in Kreatif Danışmanı ve Kadın Giyim Tasarım Müdürü Ann-Sofie Johansson. 

H&M Studio sergisi ‘La Maison’ 51 Boulevard Haussmann, 75009 Paris adresinde yer alıyor ve 27 Şubat’tan 29 Şubat’a kadar halka açık olarak sunuluyor. H&M Studio S/S24 koleksiyonu 12 Mart’ta hm.com.tr adresinde satışa sunulacak.