Penti İmzalı ‘İz Bırakan Sen Ol’ Kampanyası Yayında

Penti, kadınların kendilerini bedenlerinde iyi ve rahat hissetmelerini toplumdaki rollerini tanımlamalarına ve potansiyellerini açığa çıkarmalarına destek olmak amacıyla fark yaratan ürün ve kampanyalara imza atmaya devam ediyor.

Penti İmzalı ‘İz Bırakan Sen Ol’ Kampanyası Yayında

Penti şimdi de özel olarak tasarladığı vücutta İZ BIRAKMAYAN sütyen serisi ile kadınların iyi hissetmelerini ve her an rahat hareket etmelerini sağlarken, İZ BIRAKAN SEN OL iletişimi ile kadınların yanında olduğunu bir kez daha vurguluyor.

Bu öngörüyle Arthur ajans tarafından hazırlanan reklam kampanyasını “Dünya Kadınlar Günü” öncesinde yayına alan Penti; hayatın farklı alanlarında karşımıza çıkan her yaştan kadının bıraktığı izlerin altını çiziyor ve tüm kadınlara “Sende hayatına iz bırakabilirsin!” mesajını veriyor. 

Yönetmen koltuğunda Deniz Tarsus oturduğu reklam filminde gündelik yaşam içerisinde birçok kadının anlarına ve hayata bıraktıkları izlere eşlik ederken, son olarak Fenerbahçe Kadın Voleybol Takımı sporcusu olan milli voleybolcu Gizem Örge’ ile karşılaşıyor ve başarılı sporcunun tüm kadınlara verdiği mesajı duyuyoruz: “Şu hayatta bir iz bırakılacaksa, bu kişi sen ol değil mi?”