Penti İle Hayata İz Bırakan Siz Olun!

Türkiye’nin lider iç giyim markası Penti, kadınları en iyi anlayan marka olduğunu bir kez daha ortaya koyuyor ve onları hem desteklemek hem rahat ettirmek için vücutta iz bırakmayan sütyenlerini tanıtıyor.

Penti İle Hayata İz Bırakan Siz Olun!

Kurulduğu ilk günden bugüne kadar kadın bedeninin ihtiyaçlarına çözüm odaklı ürünler sunan ve kadınların kendisini nasıl ifade etmek istediği özelinde uzmanlık sergileyerek onları her an destekleyen Penti, vücutta iz bırakmayan teknolojiyle üretilen sütyenleriyle eşsiz bir deneyim sunuyor. 

Kadınların kendi bedenleri içerisinde iyi ve rahat hissetmelerine odaklanan Penti; vücudu ikinci bir ten gibi sararak rahat hareket etmesine odaklandığı, tamamen dikişsiz olarak tek parça ürettiği ve vücutta iz bırakmayan serisiyle, ‘Hayatına İz Bırakan Sen Ol’ diyor. 

Tam 5 farklı modelden oluşan seri beyaz, nüde ve siyah renklerden oluşurken, farklı vücut tipleri için beden alternatifleri de bulunuyor. Seride yer alan tüm modeller bonding teknolojisiyle (dikiş yerine yapıştırarak katlama tekniği) üretilerek iz yapmayan dikişsiz bir çözüm sunarken çıkarılabilir pedler ile kullanım kolaylığı sağlıyor.  Tümünün dikişsiz ve özel dokulu olduğu sütyenlerden Invisibile Special ve Invisibile Up ise dantel detaylarıyla büyülüyor. 

Unutma, Penti seni ve olduğun bedeni hep destekliyor ve hayata izini bıraktığın tüm anlarda iz bırakmayan tasarımlarla yanında yer alıyor.  Şu hayatta bir iz bırakılacaksa, bu kişi sen olmalısın değil mi?