Blake Lively’den İkonik Barbie Yorumu

Modanın ilham kaynağı olarak anılan Gossip Girl mezunu Blake Lively, New York Moda Haftası gezisi sırasında ikonik Barbie görünümüne imza attı. 70’ler diskosundan fırlamış hissini veren bu Barbie yorumunu dilerseniz birlikte inceleyelim.

kapak karesi: Dimitrios Kambouris/Getty Images

Blake Lively’den İkonik Barbie Yorumu / @blakelively

11 Eylül Pazartesi günü konuk olarak katıldığı Michael Kors şovunda tercih ettiği aynı markaya ait olan payetli ve ışıltılı tulum ile Barbie görünümünü yakalayan Blake Lively beğenileri topladı. Met Gala’dan Moda Haftası’na kadar katıldığı her şovun altından şık görünümleriyle kalkan Lively, bu şovdaki görünümünü ince bir kemer ve iddialı küpelerle destekledi.

Bu görünümü gözünüz bir yerden ısırıyor ise evet haklısınız. Blake’in Michael Kors şovunda tercih ettiği ışıltılı görünüm bu yaz vizyona giren ve Greta Gerwig tarafından yönetilen Barbie yapımında Margot Robbie’nin taşıdığı askısız tulum ile oldukça benzerlik gösteriyor.

Artık Dua Lipa’nın ‘Dance The Night’ şarkısını seslendirdiği ve tüm Barbie karakterlerinin yer aldığı o ikonik sahneyi izlediğimizde gözlerimiz bu kombiniyle akıllara kazınan Blake Lively’i de arayacak gibi gözüküyor.