Akmerkez Bahar Boyunca Etkinliklerin Adresi

İstanbul’un gözde buluşma noktası Akmerkez, seçkin markaları ve yeni mağazaları, alışveriş noktaları, eğlence alanları, her zevke uygun restoran seçenekleri ve birbirinden keyifli etkinliklerle bahar boyunca da yeniliğin ve deneyimin merkezi olmaya devam ediyor.

İstanbul’un en köklü alışveriş merkezlerinden olan, ilklerin ve yeniliklerin adresi Akmerkez, kentin tercih edilen buluşma noktalarından biri olmayı sürdürüyor. Yılın her dönemine yayılan etkinlikleri, seçkin marka ile mağazaları, eğlence ve lezzet duraklarıyla dikkat çeken Akmerkez, baharı da alışveriş ve yaşam deneyimini üst seviyelere taşıyan yeniliklerle karşılıyor. Yeni açılan mağazaları, restoranları ve birçok etkinlik ile Akmerkez herkesi baharı kucaklamaya davet ediyor.

Yenilenen mağaza seçenekleriyle keyifli alışveriş

Akmerkez, her ihtiyaca cevap veren mağazalarını yeni markalarla genişletiyor. Günümüzün en prestijli hazır giyim markalarından İpekyol ile optik ve güneş gözlüğü modasının en yeni koleksiyonlarını sunan Kuvars Optik, yepyeni koleksiyonları ve benzersiz ürün çeşitliliğiyle ziyaretçilerini Akmerkez’de ağırlıyor. İpekyol zemin katta; Kuvars Optik üst katta hizmet veriyor. Çok yönlü ve zamansız tasarımları ile beğeni kazanan Dahlia Bianca ise ilk mağazasıyla Akmerkez zemin katta ziyaretçileri ile buluşmaya başladı.

Her zevke hitap eden lezzetlerle yeni restoranlar

Akmerkez’in yemek katı ve Etiler girişinde bulunan restoranlar tüm beğeni ve bütçelere uygun seçenekler sunuyor. Happy Moon’s Grup’un yeni markası No. 54 Steak & Grill veTürkiye’nin ilk uzman kadın kasabı Semrah Doğan tarafından açılan Barbecue Terrace by Kasap Abla da gelenekselden moderne geniş bir yelpazede alternatifler sunan restoranlar arasına katılıyor. Birbirinden lezzetli et, köfte ve burger çeşitleriyle öne çıkan No. 54 Steak & Grill zemin katta; Barbecue Terrace by Kasap Abla ise geniş menüsüyle food court katında lezzet tutkunlarını karşılıyor.

Akmerkez’de Yaşam

Alışveriş ve lezzet duraklarının yanında Akmerkez, düzenlediği kültürel ve sanatsal etkinliklerle de benzersiz bir yaşam alanı yaratıyor. Şehrin içinde nefes aldıran atmosferi ile misafirlerin vazgeçilmezi olan Üçgen Teras tüm misafirlere günün her saati açık hava keyfi sunarken renkli ve eğlenceli aktiviteleriyle de şehir hayatının yorgunluğunu unutturuyor. Aynı zamanda Akmerkez, Türkiye’de bir ilk olan “Terasta Tarım” projesi ile kentsel tarıma, sürdürülebilirliğe ve kendi gıdasını yetiştirmeye ilgi duyan herkesi, kentin ortasında doğayla buluşturarak, Ek Biç Ye İç iş birliği ile kendi meyve ve sebzesini nasıl üretebileceğini öğretiyor.