Zararlı Toksinleri Vücuttan Atıyor

Günümüzde vücudumuzda toksin yükünü artıracak birçok çevresel etkenle karşı karşıyayız. Vücudumuzdaki zararlı toksinlerin atılımında bağırsaklar ve karaciğer ana role sahip. Vitafenix Brokolin 3 ay kullanıldığında eşsiz içeriği ile zararlı toksinlerin atılımını sağlayarak detox yapma imkânı sunuyor.

Vitafenix Brokolin, Türkiye’nin aktif ve standart formda inovatif brokoli ekstresi ve mirozinaz enzimini birlikte içeren ilk ve tek gıda takviyesi.

Gıda takviyeleri alanında uzmanlaşmış tıp doktoru, diyetisyen, eczacı ve moleküler biyoloji uzmanlarından oluşan güçlü bir danışman ekiple bilimsel kriterlere göre geliştirilen Brokolin,içerisinde bulunan kolin sayesinde karaciğerin normal fonksiyonunun korunmasına katkıda bulunuyor.

Brokolin’in içeriğindeaktif ve standart formda brokoli ekstresi, karahindiba ekstresi, deve dikeni ekstresi,enginar ekstresi ve alfa gliserofosfokolin birarada bulunuyor.

Brokolin’deki inovaktif brokoli ekstresinde, brokoliden ve brokoli filizinden katbekat fazla sülforafan yer alıyor.Sülforan, antioksidan ve yaşlanma karşıtı özelliklere de sahip çok zengin bir bileşen olmasıyla biliniyor.

Brokolin’de ayrıca dünya çapındaki en kaliteli,saf ve standardize içeriğe sahip özel deve dikeni ekstresi kullanılmış durumda.

Vitafenix’in; Brokolin’le birlikte Angard, Cognizant, Serenita vegan kapsül ve Magna P şase olmak üzere her biri özel içeriklere sahip 5 ana ürünü bulunuyor.

Vitafenix’in 5 ürünü ayrı ayrı hedefe yönelik kullanılabileceği gibi hepsi birlikte kullanıldığında güvenli doz aralığında kalarak sinerjik etki gösteriyor.

Vitafenix’in yaşam kalitenizi artıracak bitkisel gıda takviyesi ürünlerine www.vitafenix.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

* Türk Gıda Kodeksi Beslenme ve Sağlık Beyanları Yönetmeliği (29960 mükerrer/26.01.2017 tarihli resmi gazete).

**Silveri MM et al. Citicoline enhances frontal lobe bioenergetics as measured by phosphorus magnetic resonance spectroscopy. NMR Biomed. 2008;21(10):1066-75.