Beyni Güçlendirip, Odaklanmayı Artırıyor

Çocuklar için zorlu sınav süreçleri yaklaşıyor. İsmi küllerinden yeniden doğan Zümrüdüanka Kuşu’nun mitolojideki adından esinlenerek oluşturulan yeni gıda takviyesi markası Vitafenix, Cognizant ürünüyle çocukların akademik başarısına destek olmayı amaçlıyor.

Cognizant’ın içeriğindeki sitikolin beyinde doğal olarak bulunan bir besin. Cognizin tescilli markalı sitikolin ile yapılan klinik çalışmalarda beyin enerjisinde artış gözlemleniyor. Bir başka tescilli markalı etken madde fosfatidilserinise FDA tarafından bilişsel sağlık üzerine önermeleri onaylanmış tek gıda takviyesi olma özelliğini taşıyor.

Cognizant beyin hücrelerinin beslenmesini sağlayarak beynin güçlenmesine, toksik maddelerden korunmasına, odaklanmanın artmasına ve hafızanın güçlü kalmasına katkı sağlamayı hedefliyor.

Özellikle zorlu sınav süreçlerinde öğrenciler için gıda takviyesi olarak kullanılabilecek Cognizant’ın içeriğinde Ginkgobiloba, L-tirozin ve Aktif Vitamin B6 da yer alıyor.

Gıda takviyeleri alanında uzmanlaşmış tıp doktoru, diyetisyen, eczacı ve moleküler biyoloji uzmanlarından oluşan güçlü bir danışman ekiple çalışanVitafenix; inovatif, güvenilir, sinerjik ve bilimsel kriterlere göre geliştirilmiş, tüketicinin hayatını kolaylaştıran ürünler sunmayı amaçlıyor.

Vitafenix’in çocukların akademik başarılarına katkı sağlayacak Cognizant ve yaşam kalitenizi artıracak diğer bitkisel gıda takviyesi ürünlerine www.vitafenix.com üzerinden ulaşabilirsiniz.