Hem Leke Karşıtı Hem Antioksidan: Vitafenix Angard

İsmini küllerinden yeniden doğan Zümrüdüanka Kuşu’nun mitolojideki adından alan Vitafenix, yaşam kalitesini artırmaya yönelik gıda takviyeleri ürünlerinden Angard ile vücuda glutatyon temelli faydalar sağlamayı amaçlıyor.

6 bileşenin tek kapsülde buluştuğu Angard, indirgenmiş glutatyon olarak Setria içeriyor. Setria vücuttaki glutatyon düzeylerinin yükseltilmesi için klinik olarak çalışılmış ilk glutatyon olma özelliği taşıyor.

Yapılan klinik çalışmalar glutatyonun melanin pigmenti üretimini azaltarak cilt lekelerini önleyebileceğini ve renk tonunu açabileceğini gösterirken, Angard’ın 1 kapsülünde 500 mg L-Glutatyon Setria bulunuyor.

Ürünün içeriğinde bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunan selenyum ve vitamin B6’nın yanısıra, vitamin B2, pirolokinolinkinon ve molibden yer alıyor. Bu sayede vücudun doğal yollarla glutatyon sentezlemesi de desteklenmiş oluyor.

Japonya menşeli Setria’nın L-Glutatyon merkezinde geliştirilen, hem leke karşıtı hem de antioksidan desteği özelliğiyle öne çıkan Vıtafenix Angard, kahvaltıdan önce 1 kapsül olarak kullanılıyor.

Vitafenix’in yaşam kalitenizi artıracak bitkisel gıda takviyesi ürünlerine www.vitafenix.com üzerinden ulaşabilirsiniz.