Yeni Yılı Cullınan Stili Karşılayın

Seçkin ayrıcalıklarıyla misafirlerine eşsiz deneyimler yaşayan Cullinan Belek, yeni yılı Akdeniz’de karşılamak isteyenler için sıra dışı bir eğlence programı hazırladı.

Her detayı incelikle tasarlanmış şık ve elegan tarzıyla misafirlerinden tam not alan Cullinan Belek, yılbaşına özel ışıltılı süslemeleriyle daha kapıdan girdiğiniz ilk anda sizi büyülü dünyasının içine çekiyor. Özenle düşünülmüş her ayrıntısıyla yılbaşı ruhunu mükemmel bir biçimde yansıtan Cullinan Belek’te dünya mutfaklarından eşsiz lezzetler ve eğlence dolu bir yılbaşı programı ile benzersiz deneyimler sizi bekliyor.

Cullinan Belek’in yılbaşı programı 24 Aralık Cumartesi itibarı ile start alıyor. Tüm misafirlerin katılımına açık Noel Gala Yemeği ile başlayacak program dj performansları ve grup müzikleri ile hafta boyu devam edecek. Tarihler 31 Aralık’ı gösterdiğinde Cullinan Belek’te eğlence zirveye taşınacak. Dj ve canlı müzik performanslarının gün boyu süreceği bu özel gün yılbaşı gala yemeği ile taçlanacak. Eğlence, modern sanat lazer ışık gösterisi, Let it Snow Party ve Diamond Club yeni yıl partisi ile devam edecek.

Her biri farklı konsepte sahip şık detaylar ile dekore edilen barları, kusursuz kokteyl ve premium koleksiyonundan çok cazip içki ve şarap köşeleri ile el yapımı çikolatalarının yer aldığı özel pastanesi de Cullinan Belek’in yeni yıl için keyifle zaman geçireceğiniz cazibe alanları olarak dikkat çekiyor.

Cullinan Belek minik misafirlerini de bu özel gecede unutmuyor. Upupa Kids Club’ta eğlence minik misafirler için özel olarak hazırlandı. Disco parti, özel şovlar, çeşitli workshoplar ile yetişkinler doyasıya eğlenirken minik misafirlerde arkadaşları ile bu özel günün tadına varacaklar.

Kişiselleştirilmiş lüks ayrıcalıklarıyla misafirlerine daha önce hiç tatmadıkları bir yeni yıl yaşatacak olan Cullinan Belek’in ince detaylarla tasarlanmış odalarında yeni bir güne uyanıp, gecenin tüm yorgunluğunu 8.000 metrekarelik ferah bir alanda dünya kalitesinde hizmet veren C’espace Spa’da atabilirsiniz.