Her Koşulda Yalnızlığı Tercih Eden 4 Burç

Tamamen kendinize ayırdığınız bir günde neler yapmaktan hoşlanırsınız? Bu sorunun cevabı sizin için büyük partiler, arkadaş buluşmaları ya da aile toplantıları değil ise yalnızlığı kalabalıklara tercih eden 4 burçtan birine mensup olabilirsiniz.

Her Koşulda Yalnızlığı Tercih Eden 4 Burç

Fazla çalıştığınız bir haftanın sonlarına doğru kafanız hafta sonu buluşmalarını ve ev partilerini kaldırmak istemeyebilir. Onun yerine yeni bir kitaba başlamak, daha önce denemediğiniz yemeklerle uğraşmak ve evcil hayvanınızla vakit geçirmek size daha cazip gelebilir.

Arkadaşlarınızın yalnız kalmaya çok fazla önem verdiğinizden şikayet ettiği noktada bu 4 burçtan birine mensupsanız kendinizi değil doğum haritanızı suçlayabilirsiniz.

Yengeç (21 Haziran – 22 Temmuz)

En duygusal ve anaç burç olan yengeç burcu, günün büyük çoğunluğunu başkalarıyla ilgilenerek geçirdikleri için yorgun düştükleri noktada plan yapmayı bırakıp gece boyunca kanepede kıvrılmayı tercih edebilirler.

Ünlü şarkıcı Ariana Grande 26 Haziran 1993 doğumlu bir yengeç burcu.

Başak (23 Ağustos – 22 Eylül)

Başak burcu çok cana yakın bir burç olarak karşımıza çıksa da kalabalık ortamlarda bulunmayı oldukça yorucu ve kasvetli bulurlar. Sosyalliğe çok önem verseler de arada bir enerjilerini yeniden doldurmaları ve hayata yeniden adapte olmaları gerekir.

Ünlü şarkıcı Beyonce 4 Eylül 1981 doğumlu bir başak burcu.

Akrep (23 Ekim – 22 Kasım)

Akreplerin ne kadar gizemli ve kinci bir burç olduğu bilinse de intikam planlarını topluluğun içinde ve yüksek sesli yaptıklarına kimse şahit olmamıştır. Çünkü akrepler fikirlerinin dış bir görüşten etkilenmemesi için yalnızlığa çok önem verirler ve zamanlarının büyük çoğunluğunu düşünerek geçirirler.

Ünlü model Kendall Jenner 3 Kasım 1995 doğumlu bir akrep burcu.

Oğlak (22 Aralık – 19 Ocak)

Özellikle verimli olmaları gerektiği durumlarda yalnızlığı tercih eden oğlaklar, kendisine en çok güvenen burç olarak bilinir. Çalıştıkları zamanlarda etrafında hiçbir hareketlilik ve dikkat dağıtıcı herhangi bir etmen istemeyen oğlaklar işleri bitene kadar hayattan koparlar ve işler tamamlandığında eski hallerine dönerler.

Ünlü oyuncu Nina Dobrev 9 Ocak 1989 doğumlu bir oğlak burcu.