Aşkta En Uyumlu Burçlar Hangileri?

Yıldızların kişi karakteri üzerindeki etkisini inceleyen astrolojinin temel varsayımlarından biri de zıt kutupların birbirini çektiğidir. Zodyak kuşağında bulunan burçlar bakalım hangi karşıt burç ile eşleştiriliyor.

Aşkta En Uyumlu Burçlar Hangileri? / @haileybieber

Kuşakta karşılıklı gelen düşman burçlar aslında hayattan ortak zevki almaya çalışan yalnızca bunun için farklı yolları izleyen burçlardır. Birlikte olduklarında mükemmel uyum ve dengeyi yakalayan burçlar altı eksen oluştururlar.

Zodyak kuşağında karşılıklı gelen altı çift burcun oluşturduğu eksenleri ve tüm zıtlıklara rağmen birbirini tamamlayan burçlar listesini sizler için derledik.

Balık ve Başak

Değişken enerjinin temsilcilerinden olan balık burçları gerek özgürlüklerinden gerekse kişisel zevklerinden vazgeçmemek için kendilerini akışın kollarına bırakırlar. Aynı amaca hizmet eden ve bunu büyük bir disiplin eşliğinde gerçekleştiren başak burçları için zevk ve özgürlükten önce sorumlulukları gelir.

Balık ve başak burçları ortak paydada buluşabildiğinde bu iki burcun aşk hayatı uyumlu ve dengeli olacaktır.

Margot Robbie’nin Barbie Basın Turundaki İkonik Görünümlerini incelemek ister misiniz?

Koç ve Terazi

Kardinal enerjinin temsilcilerinden olan koç ve terazi burçları eylemlerden sorumludur. Koç bireysel olarak ilerlemeyi ve bireysel düşünce yapısını desteklerken terazi; gerçekleştirdiği eylemlerle etrafındaki herkesin onunla uyum halinde olmasını bekler. Terazi sakin yaklaşımdan yanayken koç enerjik ve cesurdur.

Koç ve terazi birbirlerini ilişkide destekledikleri sürece çok uyumlu ve başarılı olabilirler.

Boğa ve Akrep

Sabit enerjinin temsilcilerinden olan boğa ve akrep burçları toprak ve suyun ilişkisi olarak karşımıza çıkıyor. Akrep olaylara daha sezgisel yaklaşırken gözüyle görmediğine inanmayan boğa burçları dünya düzenindeki maddi ve manevi değerlerin uyumunu temsil ederler. 

Boğa ve akrep birbirlerinin öngörülemeyen fikirlerini olumlu karşılayabilirlerse uzun süreli sağlıklı ilişkiler kurabilirler.

Aşkta En Uyumlu Burçlar Hangileri?

İkizler ve Yay

Değişken enerjinin temsilcilerinden olan ikizler ve yay bilgiden sorumludurlar. İkizler burçları sürekli araştırmalar yapan verilen cevapları yeterli bulmayan entelektüel bir burçtur. İkizlerin bu araştırmacı kişiliğine karşılık her şeyi olduğu gibi kabul eden ve bilgiden çok deneyimlerden faydalanan yalnızca yararlı bilgilerle meşgul olan burçtur.

Uyum gücü yüksek olan ikizler ve yay burçları birbirlerini çok çabuk bulup bir ilişkiye başlayabilirler.

Yengeç ve Oğlak

Kardinal enerjinin temsilcilerinden olan yengeç ve oğlak durum ve zaman kavramlarından sorumludurlar. Yengeç aile ve kökler durumlarıyla ilişkiliyken oğlaklar; toplumdaki konum ve yerleriyle ilişkilidir.

Aile yaşamlarını uyumlu hale getirdikten sonra yengeç ve oğlak burçları muhteşem bir dengeyle ilişkiye devam edebilirler.

Aslan ve Kova

Sabit enerjinin temsilcileri olan bu iki burç her türlü yaratımdan sorumludur. Aslan burçları kendilerini herkesin ve her şeyin önünde tutarak eylemlerini gerçekleştiren bir yaratıcı olarak kabul edilir. Aslanların aksine kova burçları diğer insanların özgürlüğüne saygı duyar ve kendisine karşı aynı tavrın sergilenmesini kabul eder.

Karşılıklı hoşgörü gösterildiği takdirde aslan ve kova ilişkisi sağlam temelli ve uzun ömürlü olabilir.