Victoria’s Secret Bombshell Isle İle Okyanus Esintileri Teninizde

Victoria’s Secret’ın 1 numaralı kokusu Bombshell şimdi yazın büyüleyici notalarıyla karşınızda. İlhamını baharın ve yazın enerjisinden alan limitli koleksiyon Bombshell Isle, kokusunu aldığınız an sizi sıcak kumlara ışınlayacak. 

Victoria’s Secret Bombshell Isle İle Okyanus Esintileri Teninizde

Victoria’s Secret Bombshell Isle ile tropik bir ada yolculuğuna çıkmaya hazır mısınız? Okyanus Havası notasıyla teninizde ferahlatıcı rüzgarlar estiren Bombshell Isle, kokusunu her içinize çektiğinizde sizi tropikal adaların kıyılarına alıp götürecek. Ruh halinizi yükselten ve kendinizi okyanus esintileri altında hissetmenizi sağlayan bu parfüm, şakayık ve inci çiçeğiyle size canlılık veriyor. Tropikal Hindistan Cevizi notasıyla kapanışı yapan Bombshell Isle, Hindistan Cevizi’nin egzotik sıcaklığını teninize taşıyor. 

Bombshell Isle, özel tasarım şişesiyle kendine hayran bırakırken, gün boyu bu zarif parfümün etkisinden çıkamayacaksınız. 18 Nisan tarihinde mağazalarda ve online’da satışa sunulacak sınırlı sayıda üretilen özel koleksiyon Bombshell Isle dünyası tanışmanız için sizi bekliyor!

Victoria’s Secret Bombshell Isle ailesinde en yoğun ve saf kokusunu hissedeceğiniz 50ml ve 100ml seçenekleriyle Bombshell Isle Eau de Parfüm, her zaman yanınızda taşıyacağınız boyutuyla Bombshell Isle Rollerball, günlük kullanımınızda vazgeçilmeziniz olacak Bombshell Isle Vücut Spreyi, vücudunuzu nemlendirirken Bombshell Isle’ın yaz esintisini vücudunuzda uzun süre hissedeceğiniz Bombshell Vücut Losyonu ve banyolarınızı daha keyifli hale getirecek okyanus esintili duşlar için duş jeli koleksiyonda yer alıyor. 

Victoria’s Secret’ın ikonuk kokusu Bombshell ailesine katılan bu limitli özel koleksiyon yaz boyunca vazgeçilmeziniz olacak.