Ara Tatil ve Bayramda Yaşanacak Sıra Dışı Bir Deneyim; İllüzyon Müzesi!

İstanbul’un ikonik semti Beyoğlu Narmanlı Han’da yer alan İllüzyon Müzesi, 5 Nisan – 15 Nisan ara tatilini ve Ramazan Bayramı’nı en keyifli şekilde geçirmek isteyen genç yaşlı herkesin ziyaret planları arasında yer alıyor.

Ara Tatil ve Bayramda Yaşanacak Sıra Dışı Bir Deneyim; İllüzyon Müzesi!

30’dan fazla ülkede bulunan ve Türkiye’deki şubesini 2019 yılında İstiklal Caddesi Narmanlı Han’da açarak hizmet vermeye başlayan İllüzyon Müzesi cazibe merkezi olmaya devam ediyor. Birbirinden ilgi çekici konsept ve deneyim alanlarıyla misafirlerini ağırlayan İllüzyon Müzesi bayram ve ara tatili İstanbul’da değerlendirecek olan yerli ve yabancı turistlere bir aktivite merkezi oluyor.

Avantajlı Fiyatlar ile Eğlencenin Keyfine Varın!

İllüzyon Müzesi özellikle Türk misafirler için sunduğu ve alternatif eğlence konseptli müzelere göre çok daha avantajlı olan fiyatlarıyla dikkat çekmeye devam ediyor. Vortex Tüneli, Ames Odası, Sonsuzluk Odası müzenin en çok ilgi gören odaları arasında yer alıyor. Müze açıldığı günden bu yana gerek yetişkinlerin gerekse çocukların ilgi odağı.

Ziyaretçiler illüzyonların bir parçası haline geliyor.

İllüzyon Müzesini diğer müzelerden ayıran en önemli özelliklerden biri de kişinin kendi deneyimiyle, illüzyonların bir parçası haline gelmesi oluyor. İnteraktif öğrenme ve eğlenme alanları ile de dikkat çeken müze aynı zamanda çocukların yaratıcılıklarını geliştirmesine büyük katkılar sağlıyor.