CeraVe ile Güneş Koruması ve Nemlendirme Bir Arada

Dermatologlarla geliştirilen uzman cilt bakım markası CeraVe; 3 temel seramid ve patentli MVE Teknolojisi ve SPF 50 içeren yüz kremi ile güneş koruma ve nemlendirmeyi bir arada sunuyor.

Her yaştan insana sunduğu cilt bakım ürünleriyle cildinize iyilik taşıyan CeraVe, cilt bariyerini onarmaya yardımcı olmak için seramidlerle formüle edilen Yüz Kremi SPF 50 ve Nemlendirici Yüz Kremi ile cildi rahatlatıyor ve cildinizin nemi korumasını sağlıyor. 

CeraVe Yüz Kremi SPF 50 

Patentli MVE Teknolojisi içeren, çok amaçlı cilt bakım ürünü CeraVe Yüz Kremi SPF 50, güneş koruması ve nemlendirmeyi bir arada sunarken gün boyu nemlendirme sağlıyor. Geniş spektrumlu SPF’ye sahip yüz kremi, cildin zararlı UVA ve UVB ışınlarından korunmasına yardımcı oluyor. İçeriğindeki 3 temel seramid cilt bariyerini onarırken, Niasinamid cilt bariyerini güçlendiriyor ve cildi yatıştırıyor. Hyalüronik Asit ve E Vitamini ise cildin doğal nem seviyesini korumaya yardımcı oluyor. Normal ve Normalden kuruya dönük ciltlerin yüz ve boyun bölgesi için geniş spektrumlu güneş koruyucu sunan SPF 50 nemlendirici, hafif dokulu formülüyle kolayca emiliyor ve cilt bakım rutininin önemli bir parçası oluyor. 

CeraVe Yüz Kremi SPF 50 – 52 ml için Tavsiye Edilen Satış Fiyatı: 649,90 TL

CeraVe Nemlendirici Yüz Kremi 

Dermatologlarla* birlikte geliştirilen CeraVe Nemlendirici Yüz Kremi, 3 temel seramid, Hyalüronik Asit ve Niasinamid içeriğiyle cildin doğal bariyerini onarmaya yardımcı olurken cildi nemlendiriyor. Gün boyunca ihtiyaç duyulan nemi sağlamak için patentli MVE Teknolojisi ile yüz kremi, ultra hafif yapısı ve zengin içerikleriyle gözenekleri tıkamadan cilde yoğun nem sağlıyor. 

*Dermatologlar tarafından belirtilen bilgi ve ihtiyaçlar esas alınarak geliştirilmiştir.

CeraVe Nemlendirici Yüz Kremi – 52 ml için Tavsiye Edilen Satış Fiyatı: 629,90 TL