İllüzyon Müzesi: Ara Tatilde Yaşanacak Sıra Dışı Bir Deneyim

30’dan fazla ülkede bulunan ve İstiklal Caddesi Narmanlı Han’da 2019 yılında ilk şubesini açarak hizmet vermeye başlayan Museum of Illusions-İllüzyon Müzesi her yaşa hitap etmeye devam ediyor.

Ara Tatilde Yaşanacak Sıra Dışı Bir Deneyim: İllüzyon Müzesi!

Ara tatil döneminde de gerek İstanbul’a turist olarak gelen her yaştan misafir, gerekse ara tatil dönemini şehirde geçirecek öğrencilerin favori istikameti oluyor. Eğlenceli ve öğretici konseptinin yanı sıra diğer müzelere göre daha uygun giriş fiyatlarıyla da öne çıkıyor.

Birbirinden ilgi çekici konsept ve deneyim alanlarıyla misafirlerini ağırlayan Museum of Illusions-İllüzyon Müzesi, her dönem kendini güncelleyerek yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktası olmaya devam ediyor. Vortex Tüneli, Ames Odası, Sonsuzluk Odası müzenin en çok ilgi gören odaları arasında yer alıyor.

Ziyaretçiler illüzyonların bir parçası haline geliyor

Ara Tatilde Yaşanacak Sıra Dışı Bir Deneyim: İllüzyon Müzesi!

Museum of Illusions’u diğer müzelerden ayıran en önemli özelliklerden biri de kişinin kendi deneyimiyle, illüzyonların bir parçası haline gelmesi oluyor. İnteraktif öğrenme ve eğlenme alanları ile de dikkat çeken Museum of Illusions İstanbul, aynı zamanda çocukların yaratıcılıklarını geliştirilmesine büyük katkılar sağlıyor. Sosyal medya kullanıcılarının da müzede gerçekleştirdikleri çekimler ve akımlar da oldukça dikkat çekiyor. Bu sayede müze yediden yetmişe herkesin ziyaret etmesi gereken yerlerinde başında geliyor.

Müze ziyaretinizi biletinizi alırken de planlayabilirsiniz

Müze ziyaret biletlerini ister müze kapısında, isterseniz Museum of Illusions web sitesi “www.museumofillusions.com.tr” üzerinden alabilirsiniz..