Tommy Hilfiger “Kendall ve Arkadaşları” İlkbahar 2024 Kampanyasını Duyurdu

Bir PVH Corp. [NYSE: PVH] şirketi olan Tommy Hilfiger, İlkbahar 2024 kampanyasında Tommy ailesine katılan Kendall Jenner’ın rol aldığını duyurdu. Kendall Jenner, beş arkadaşıyla birlikte Los Angeles’ın sonsuz maviliklerinin ruhunu içine çekerken sıcak ve özgün kişiliğini sergiliyor. İlkbaharın mükemmel yaşam tarzı kırmızı, beyaz ve lacivert bir filtreden yakalanıyor. 

Tommy Hilfiger “Kendall ve Arkadaşları” İlkbahar 2024 Kampanyasını Duyurdu

“Tommy, harika Amerikan klasiklerini bugün için yeniden tasarlıyor” diyen Kendall Jenner şöyle devam etti: “Her yıl chino pantolonlardan Oxford gömleklere, blazer ceketlerden pololara zamansız temel stilleri alıp tazelik ve yenilik kazandırıyor. Klasik Amerikan ‘cool’ tarzını modernize etme yolculuğunda bir aile ve dostluk havası içinde ona katılacağım için çok heyecanlıyım.”

Tommy Hilfiger da Kendal Jenner’ın kampanyaya katılması hakkında şu yorumda bulundu: “Kendall’ı ve ailesini uzun yıllardır tanıyorum. Moda dünyasındaki yükselişini hep keyifle izledim. Kendall arkadaşlıklarını ailesi gibi kucaklıyor ve sadece tarzıyla değil aynı zamanda insanlarla bağlantı kurma biçimiyle de iyimserlik ve sıcaklık yayıyor. Dinamik yaklaşımı, ikonik Amerikan tarzını gelecek nesiller sunma konusunda bana ilham vermeye devam ediyor.”

Tommy Hilfiger “Kendall ve Arkadaşları” İlkbahar 2024 Kampanyasını Duyurdu

Kampanyada Kendall’ın arkadaşları müzisyen ve model Ebony Riley, model ve şarkıcı Fai Khadra, aktör ve DJ Travis Bennett, model ve tasarımcı Devon Lee Carlson ve lise arkadaşı Hannah Logan da rol alıyor. Çekimlerini Renell Medrano’nun üstlendiği kampanyada birbirine sımsıkı bağlı grup şık prep klasikleri giymiş olarak neşeli anları paylaşırken yakalanıyor.

İlkbahar 2024 koleksiyonu, Amerikan ikonlarını mükemmelleştirme hedefiyle kırmızı, beyaz ve lacivert renklerde zahmetsiz temel stiller sunuyor. Markanın prep mirasına odaklanan koleksiyon rahatlığı, iyimserliği ve özel dikimin zarafetini kusursuz bir şekilde buluşturuyor. Özünde sportif olan ikonik polo, tişörtten elbiseye değişik yorumlarla çok yönlülüğünü ve işlevselliğini ortaya koyuyor. Chino pantolonlar, Oxford gömlekler ve klasik trençkot güncellenen siluetler ve şık kumaşlarla yeniden yaratılıyor. 

Tommy Hilfiger “Kendall ve Arkadaşları” İlkbahar 2024 Kampanyasını Duyurdu

İlkbahar 2024 koleksiyonu sezon boyunca tommy.com‘da, dünya çapındaki TOMMY HILFIGER mağazalarında ve seçili toptan satış ortakları aracılığıyla sunulacak. Markanın dostları ve takipçileri #TommyHilfiger etiketini, @TommyHilfiger ve @KendallJenner hesaplarını alıntılayarak sosyal medya paylaşımlarına katılmaya davet ediliyor.