Tina ile “An”da Kalın

Haziran ile birlikte hatıraların en özel köşesinde yer alacak pek çok organizasyon için de hazırlıklar başlıyor. Düğün, mezuniyet, doğum günü gibi hafızalardaki yerini her daim koruyacak duygusal ve mutluluk dolu törenlerin her biri, adeta özenin tanımı olan Tina tasarımları ile taçlanmayı hak ediyor. 

Tina Jewellery, yazı ve getirdiklerini koleksiyonlarındaki birbirinden anlamlı tasarımlarıyla karşılıyor. Arka planında taş işlemesinin en hassas ve direkt detaylarını barındıran Tina Jewellery, kalıcı uyumun mücevherdeki adı oluyor.

Tina’nın hatıra biriktiren koleksiyonlarından olan madalyon kolyeleri, 18 ayar altın ile renkli mine pırlanta, safir, zümrüt ve yakut gibi taşlar kullanılarak tasarlanıyor. Kolyelerin kapaklarında ise hoş bir sürpriz yer alıyor. Bu kapaklar açılarak içerisine fotoğraf ya da küçük bir anı yerleştirilebiliyor.

Zarif bir diğer tasarım ise bu defa yüzük formunda sunuluyor. Ametist ve smoky quartz işlemeli yüzüklere 18 ayar altın ile hayat veriliyor.

Yüksek kalite ile işlenen yine bir yüzük tasarımı ise Rubilit pırlanta ile üretiliyor. Çiftli görünümü ve canlı renkleriyle pozitif bir görünüm yaratan yüzükler, 18 ayar altın ile tamamlanarak Tina imzası taşıyor.